خانه / اخبار / آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
آخرین مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شدReviewed by زهرا on Jun 7Rating: 5.0

آخرین مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی

بنا به اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، ثبت نام در دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ از امروز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه سال جاری۹۵ پایان می یابد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسریhidanesh.ir متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org  تا امروز سه شنبه ۱۸ خردادماه سال جاری۹۵ نسبت به ثبت نام اینترنتی خود در این دوره ها اقدام نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

پذیرش دوره های کاردانی به کارشناسی به صورت با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی صورت خواهد گرفت. در ۷۰ رشته پذیرش صورت می گیرد که از این تعداد ۵۰ رشته بدون آزمون و صرفا با سوابق تحصیلی و ۲۰ رشته با آزمون پذیرش خواهند شد.

پذیرش دوره های کاردانی به کارشناسی به صورت با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی صورت می پذیرد. در ۷۰ رشته پذیرش صورت می گیرد که از این تعداد ۵۰ رشته بدون آزمون و صرفا با سوابق تحصیلی و ۲۰ رشته با آزمون پذیرش می کنند.

پذیرش در ۵۰ رشته بدون آزمون و صرفا با سوابق تحصیلی صورت می گیرد که ظرفیت پذیرش در این ۵۰ کدرشته ۶۶ هزار و ۷۳۰ نفر و  پذیرش در ۲۰ رشته با آزمون صورت می گیرد که ظرفیت پذیرش در این ۲۰ کدرشته ۱۶۶ هزار و ۹۱۱ نفر است. همچنین ظرفیت پذیرش در ۷۰ رشته کاردانی به کارشناسی به صورت با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در مجموع ۲۳۳ هزار و ۶۴۱ نفرخواهد بود.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به‌صورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۲۳۰ هزار ریال (۲۳ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند..

چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی– غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۴۶ هزار ریال (۴ هزار و ۶۰۰ تومان) دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام نمایند.

با توجه به اینکه مقرر شده در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه گردد، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه داشته باشند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌ بایست از این خدمات استفاده نمایند.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ (برای آن دسته از رشته های امتحانی که پذیرش آنها با آزمون است) در بعد از ظهر روز جمعه ۲۲ مردادماه سال جاری برگزار می گردد.

جهت دانلود دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی به سایت سازمان مراجعه کنید.

خرید کارت اعتباری کاردانی به کارشناسی سال ۹۵-کلیک کنید
جهت ثبت نام کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ اینجا-کلیک کنید

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>