خانه / اخبار / آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم پیام نور در نیم سال دوم ۹۳-۹۴
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اخرین مهلت ثبت نمرات نیم سال دوم دانشگاه پیام نور

آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم پیام نور در نیم سال دوم ۹۳-۹۴

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم پیام نور در نیم سال دوم 93-94Reviewed by سعید حبیبی on Jun 30Rating: 5.0

 

آخرین مهلت ثبت نمرات برای نیم سال دوم ۹۳-۹۴ دانشگاه پیام نور فردا مورخه ۱۰/۴/۹۴ می باشد. که دیگر این مهلت تمدید نخواهد شد.

به گزارش اخبار های دانش از سوی معاونت دانشگاه پیام نور بخشنامه ای مبنی بر اخرین مهلت ثبت نمرات دانشجویان ابلاغ گردید.در این بخشنامه آمده برای مقطع کارشناسی تا ۱۰ تیرماه ثبت نمراتت تمدید شده است لازم به ذکر است که به گفتهی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور این فرصت دیگر تمدید نخواهد شد وچهارشنبه یعنی ده تیر آخرین فرصت می باشد.

در رابطه با دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد هم تا ۱۵ تیرماه سال جاری (۹۴)  ثبت نمرات تمدید شده است.اساتید هم میتوانند تا تاریخ اعلام شده از طریق سیستم گلستان نمرات رو وارد سیستم و نهایی کنند همواره سیستم بر روی اساتید عزیز باز می باشد.

توجه: فرصت ثبت نمرات نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۴  دانشجویان همان طور که در بالا هم اشاره کردیم تا تاریخ اعلام شده می باشد بنابراین دیگر تمدید نخواهد شد.

توجه دانشجویان: اگر دانشجویی تا به حال نمره میان ترم خود رو در سیستم گلستان مشاهده ننمودند به لایلی اعم از ثبت نشدن نمرات و … هر چه زود تر پیگیری های لازم رو به عمل آورند.

 

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>