خانه / اخبار / آغاز به کار دبیرخانه شورای تحول دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشگاه پیام نور

آغاز به کار دبیرخانه شورای تحول دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
آغاز به کار دبیرخانه شورای تحول دانشگاه پیام نورReviewed by زهرا on Nov 14Rating: 5.0

دبیر خانه شورای دانشگاه پیام نور 

به گفته سرپرست دانشگاه پیام نور، از هفته آینده دبیرخانه شورای تحول دانشگاه آغاز بکار می کند. در ادامه گفت:  شورای تحول اداری دانشگاه، با هدف ارائه راهکارهای مناسب و بررسی چالشها تشکیل می شود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir در نشست با رؤسای استانی دانشگاه پیام نور علی اصغر ابوسعیدی گفت: دیدار رؤسای دانشگاه‌ها با مقام معظم رهبری نقطه عطفی برای حرکت درست در جهت مصالح نظام جمهوری اسلامی ایران است. همچنین برای گام برداشتن در جهت یکپارچگی و منسجم سازی در جهت آرمانهای مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، رؤسای استانی دانشگاه پیام نور باید فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارها قرار دهند.

آغاز به کار دبیرخانه شورای تحول دانشگاه پیام نور

سرپرست دانشگاه پیام نور از آغاز به کار دبیرخانه شورای تحول دانشگاه از هفته آینده خبر داد و گفت: شورای تحول اداری دانشگاه با ارائه راهکارهای مناسب و با هدف بررسی چالشها به وجود آمده تا رؤسای مراکز استانی دانشگاه پیام نور بتوانند، نقطه نظرها و راه کارهای مد نظر خود رابرای از بین بردن موانع و مشکلات به وجود آمده به صورت مکتوب به دبیرخانه این شورا تحویل دهند.

رستمی همچنین یکی از راههای برون رفت از این چالش را، افزایش رشته های مورد نیاز کشور و رشته های بین رشته ای اعلام کرد و و در ادامه گفت:

رستمی افزایش رشته های مورد نیاز کشور و رشته های بین رشته ای را یکی از راههای برون رفت از این چالش عنوان کرد و گفت: رؤسای استانی با بررسی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر استان و راه اندازی رشته های جدید در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می توانند وضعیت فعلی را مدیریت کنند. و همچنین صرفه جویی را هم یکی دیگر از برون رفت چالشهای مالی اعلام کرد و گفت: با شناختن واحد های زیان ده، باید برای بهبود وضعیت موجود، بیشتر صرفه جویی کنیم.

وی همچنین  تاکید کرد:راه اندازی شرکت های دانش بنیان و واحدهای برون مرزی دانشگاه پیام نور باید راه اندازی شودتا شرایط بهتر برای تحت پوشش قرار گرفتن دانشجویان کشورهای همجوار، در دانشگاه پیام نور فراهم شود و همینطور دانشجویانی که در کشورهای دیگر مشغول به تحصیل هستند و علاقه به ادامه تحصیل دانشگاه یران هستن را بتوان به دانشگاه پیام نور داخل کشور انتقال داد.

وی با عنوان اینکه اساتید دانشگاه پیام نور باید از شاخص های کیفی خاصی برخوردار باشند، هرگونه ارتقا و پیشرفت اعضای علمی را در گرو ارائه کارهای تحقیقاتی و پژوهشی دانست.

به گفته سرپرست دانشگاه پیام نور، باید برنامه راهبردی برای دانشگاه های داخل کشور تنظیم شود که امیدواریم پس از تصویب این برنامه در هیات امنای دانشگاه با نظارت کامل این برنامه اجرایی شود.

در پایان بیان خود اعلام کرد: ایجاد انگیزه و نظارت صحیح بر تمامی امور  از دیگر عوامل موثر در پیشرفت و اعتلای دانشگاه است.

منبع: های دانش

 

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>