خانه / اخبار / آیین نامه نظام آموزش ترکیبی دانشگاه پیام نور تدوین شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تدوین آیین نامه نظام آموزشی پیام نور

آیین نامه نظام آموزش ترکیبی دانشگاه پیام نور تدوین شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
آیین نامه نظام آموزش ترکیبی دانشگاه پیام نور تدوین شدReviewed by زهرا on May 28Rating: 5.0

تدوین آیین نامه نظام آموزشی پیام نور

با توجه به اعلام رئیس پژوهشکده آموزش از راه دور دانشگاه پیام نور رویکرد آموزش ترکیبی را گزینه مطلوب نظام آموزشی دانشگاه پیام نور معرفینمود و بیان کرد: بزودی آیین نامه نظام آموزش ترکیبی تدوین می گردد.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir بهمن زندی در نشست هم اندیشی رویکرد مطلوب نظام آموزشی دانشگاه پیام نور که با حضور روسای دانشکده ها و مدیران کل دانشگاه برگزار گردید اظهار داشت: دانشگاه پیام نور بیش از ۲۵۰ استاد تمام، دانشیار و حدود ۱۲۰۰ استادیار در رشته های مختلف دارد که در زمینه آموزش چهره به چهره و حضوری در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت می نمایند.

 آیین نامه نظام آموزش ترکیبی دانشگاه پیام نور تدوین شد

وی از سویی وجود فضاهای آموزشی اعم از هزاران کلاس و آزمایشگاه و لابراتوار تکیه صرف به آموزشهای الکترونیکی را اندیشه ای غیر منطقی دانست و رویکرد آموزش ترکیبی را بهترین گزینه برای نظام آموزشی دانشگاه اعلام نمود.

رییس پژوهشکده آموزش از دور دانشگاه پیام نور رویکرد یادگیری ترکیبی را هماهنگ با فلسفه وجودی دانشگاه‌های باز و استفاده همزمان از امکانات آموزش الکترونیکی و آموزش حضوری معرفی نمود. همچنین در این رابطه بزودی شاکله علمی و آیین نامه ای نظام آموزش ترکیبی از سوی پژوهشکده آموزش از دور تدوین و جهت طرح در شورای دانشگاه تقدیم ریاست  دانشگاه خواهد گردید.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>