خانه / اخبار / ابلاغ شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان با امضای دو وزیر
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
شیوه نامه جدید دانشگاه

ابلاغ شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان با امضای دو وزیر

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ابلاغ شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان با امضای دو وزیرReviewed by زهرا on Nov 27Rating: 5.0

 شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان

شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان، توسط معاون دانشجویان داخل سازمان دانشجویی وزارت علوم و تحقیقات تدوین شد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir در بیست و چهارمین برگزاری نشست معاونان دانشجویی منطقه ۲ دانشگاه‌های کشور، ابوالحسن ریاضی با اشاره به مدیریت مناسب امور در دانشگاهها در طی نیمسال جاری ۹۴ و راجب مسایل ترم آینده گفت: با همکاری نهادهای ذیربط و بالادستی،  در راستای برگزاری انتخابات  و فعالیت های دانشجویان دستورالعملی را تهیه و در اولین فرصت به دانشگاهها ابلاغ خواهد کرد.

ابلاغ شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان با امضای دو وزیر 

ایشان با اشاره به بودجه بخش دانشجویی وضعیت اعتبارات گفت: مدیریت استفاده از منابع محدود به بهترین نحو در شرایط حال ضرورت دارد.

معاون دانشجویان داخل سازمان دانشجویی وزارت علوم، به فقدان زیرساخت های مناسب دانشجویی در دانشگاه‌های جدیدالتاسیس نیز اشاره کرد و گفت: انتظار می رود دانشگاه‌های بزرگ و جامع پشتیبانی های لازم را از دانشگاه های کوچک و نوپا، داشته باشند.وی همینطور درجهت وحدت رویه در دانشگاههای کشور، به تدوین شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان پرداخت و گفت: : وزارت علوم و وزارت بهداشت، در حال تدوین شیوه نامه ای مشترک هستند که این کار در وزارت علوم به اتمام رسیده و در آینده نزدیک با امضاء دو وزیر ابلاغ می شود.

ریاضی همچنین با تاکید بر تقویت مراکز مشاوره، جلوگیری از بروز بحران اشتغال، افسردگی،  اختلال های رفتاری،  گرایش به مواد مخدر و  از را از موارد نیاز مبرم دانشجویان به مرکز مشاوره دانست.

در خاتمه جهت تشکر و قدردانی از فعالیت های پیاپی دبیرخانه منطقه۲، معاون دانشجویان داخل سازمان دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و معاونین دانشجویی کشور که در دانشگاه تبریز مستقر است، گفت:  منطقه ۲ از جمله مناطق با پتانسیل بالا،  فعال، ایده پرور و در کشور است.

 

منبع: های دانش

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>