خانه / اخبار / احکام هیأت علمی فنی حرفه ای بعد از تایید وزارت علوم اجرا شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اجرای احکام دانشگاه فنی حرفه ای

احکام هیأت علمی فنی حرفه ای بعد از تایید وزارت علوم اجرا شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
احکام هیأت علمی فنی حرفه ای بعد از تایید وزارت علوم اجرا شدReviewed by زهرا on May 30Rating: 5.0

اجرای احکام هیات علمی فنی حرفه ای

با توجه به اعلام معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای ، اجرایی شدن احکام هیأت علمی فنی را منوط به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سطح دانشگاه فنی و حرفه ای اعلامشد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزادhidanesh.ir وحید افشین مهر در همایش یک روزه نمایندگان استانی نظارت و ارزیابی در شهر تبریز بیان کرد: باید با شاخص ها و برنامه ریزی های دقیق برنامه ای را جهت اشتغال دانشجویان این مرکز علمی تدوین نماییم.

 احکام هیأت علمی فنی حرفه ای بعد از تایید وزارت علوم اجرا شد

وی در ادامه گفت: در دانشگاه فنی و حرفه ای واژه ای جدید بنا شده که  با عنوان عضو هیأت علمی فنی، این واژه وارد وزارت علوم، تحقیقات و فناوریگردیده است.

افشین مهر اجرایی شدن احکام هیأت علمی فنی را منوط به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سطح دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام نمود.

وی به جمعیت دانشجویی دانشگاه با ۱۸۰ هزار نفر  دانشجوی دختر و پسر اشاره نموده و بیان کرد: از این تعداد دانشجو ۱۵۰ هزار نفر در سطح کاردانی مشغول به تحصیل می باشند از نقاط قوت این دانشگاه ثابت قدمی در تحصیلات کاردانی و کارشناسی می باشد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>