خانه / اخبار / اخبار دانشگاه آزاد: بورسیه دانشگاه آزاد افزایش خواهد یافت؟
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
افزایش اعطای بورسیه دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار دانشگاه آزاد: بورسیه دانشگاه آزاد افزایش خواهد یافت؟

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اخبار دانشگاه آزاد: بورسیه دانشگاه آزاد افزایش خواهد یافت؟Reviewed by سعید حبیبی on Jun 15Rating: 5.0

 

اخبار دانشگاه آزاد: بورسیه دانشگاه آزاد افزایش خواهد یافت؟ یا خیر این جواب این سوال رو معاون بین المل دانشگاه آزاد داده که برای دانشجویان در ادامه مطلب خواهیم گذاشت.

به گزارش سایت های دانش  معاون بین الملل آقای دکتر گنجی در مورد افزایش بورسیه دانشجویان دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت تا به امروز سه کشور به ایران بورسیه داده بودند که احتمال دارد برخی از کشور ها هم اعطای بورس رو به ایران بکنند. اکنون در دیگر کشورا خیلی اعطای بورسیه به یکدیگر می کنند که ما هم در این جهت باید پا به پیش شویم و از این موقعیت به وجود آمده بهره کافی رو ببریم

اخبار دانشگاه آزاد: بورسیه دانشگاه آزاد افزایش خواهد یافت

آقای دکتر گنجی در مورد اینکه اطلاع رسانی بورسیه دانشگاه آزاد از وظایف معاونت بین الملل می باشد گفت: ازاین که معاونت بین الملل دانشگاه آزاد در رابطه با اطلاع رسانی خوبی که در این سالها داشته ابراز خوشحالی کرد . افزاد ما هم از هر طریقی که ممکن بوده اطلاع رسانی کردیم واز طریقرسانه ها و سایت منتشر هم کردیم.

در ادامه اشاره ای به دانشگاه های اعطای بورس داشت و گفت:اعطای بورسیه دانشگاه های مهمی چون فدرال اورال روسیه ,بورس تحصیلی «GSE» بارسلونا , پژوهانه تحقیقاتی «IRP» سوئیس به دانشجویان آزاد اسلامی ایران و همچنین هیئت علمی قطعی شده است.

در پایان گفت گو با دکتر گنجی او اظهار داشت که همکاران من در رابطه با این بحث اعطای بورس در حال برسی های لازم می باشند تا بتوانند از طریق ارتباط های که در اختیار مان قرار می دهند به نحو احسن بهره ببریم و اخبار هایی که در این جهت به ما میرسد رو منتشر خواهیم کرد.

منبع: hidanesh

برای مشاهده اخبار های جدید دانشگاه آزاد اسلامی ایران کلیک کنید یا از طریق منوی بالا و اخبار دانشگاه ها وارد شوید.

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>