خانه / اخبار / اخبار دانشگاه آزاد-زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری اعلام کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان مصاحبه 43 رشته دکتری اعلام شد

اخبار دانشگاه آزاد-زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری اعلام کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اخبار دانشگاه آزاد-زمان مصاحبه 43 رشته دکتری اعلام کردReviewed by سعید حبیبی on Jun 15Rating: 5.0

 

طبق خبرگزاری ها اخبار دانشگاه آزاد-زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری اعلام کرد در این خبر دکتر علوی اعلام کرد دانشجویان شرکت کننده در این آزمون هم اکنون می تواند جدول زمان بندی مصاحبه رو در سایت دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده کنند.

آقای دکتر علوی خاطر نشان کرد که جدول زمان بندی مصاحبه ۴۳ رشته از مقطع دکترا نیز در سایت قرار گرفته است و داوطلبان دعوت شده به این آزمون مصاحبه می توانند زمان و مکان دقیق رو از روی سایت آزمون به نشانی www.azmon.net مراجعه و باخبر شوند.

عدم حضور در مصاحبه برابر انصراف

معاون سنجش در ادامه افزود: کسانی که به منظور مصاحبه دکتری در زمان اعلام شده به هردلیلی حضور نیابند انصرافی تلقی خواهد شد و برگزاری مجدد مصاحبه هم به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد شد.بنابر این دعوت شده گان باید در تاریخ و زمان اعلام شده در محل حضور داشته باشند.

آقاب علوی در بپاسخ به سوالی که آیا دعوت شده گان باید به عمراه خود مدارکی بیاورند و چه مدارکی بیاورند گفت: بکه دعوت شدگان ملزم به همراه داشتن مدارک چون هرگونه سابقه علمی و تحقیقی می باشند مانند:ترجمه و تالیف پروژه , مقاله مر بوط به رشته تحصیلی خود و همچنین مدارک چون مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی , ریزنمره , پایان نامه ارشد رشته خود هستند.

اخبار دانشگاه آزاد-زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری اعلام کرد

در ادامه آقای فاضل گفت: لازم به ذکر است که به دلیل اینکه دعوت شده گان بدون آزمون و بر اساس مهدل و نمره پایان نامه می باشند بنابر این کسانی که در بین معدل و نمره , زمان ثبت نام , و زمان مصاحبه مغایرتی باشد بر اساس ظوابط با وی برخورد قانئنی خواهد شد.

در اخر آقای علوی فاضل در پاسخ به سوال زمان مصاحبه دیگر رشته ها گفت: زمان دقیق دیگر رشته ها متعاقبا منتشر خواهد شد و از کسانی که واجد شرایط هستند اگر در رابطه با زمان و یا سول در مورد مصاحبه مواجه شدند می توانند از طریق سایت آزمون در بالا به این سایت اشاده شد سوالات خود رو مطرح کنند و جواب سوالات خود رو دریافت کنند

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>