خانه / اخبار / اخبار دانشگاه آزاد-مرخصی (۳) سه روزه برای کارکنان دانشگاه آزاد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
مرخصی تشویقی سه روزه دانتشگاه آزاد اسلامی به کارکنان

اخبار دانشگاه آزاد-مرخصی (۳) سه روزه برای کارکنان دانشگاه آزاد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اخبار دانشگاه آزاد-مرخصی (3) سه روزه برای کارکنان دانشگاه آزادReviewed by سعید حبیبی on Jun 23Rating: 4.0

 

این خبر حاکی از این است که دانشگاه آزاد به کارکنان خود ۳ روز مرخصی تشویقی خواهد داد کی و چه زمان؟ بعد از تعطیلات عید سعید فطر و به مناسبت همین روز یعنی عید فطر

به گزارش اخبار های دانش معاونت اجرایی دانشگاه آزاد گفت: در جهت تکریم و این روز عزیز (ماه رمضان) و عبادات اعضای هیات علمی و غیر این هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قرار است به همه ی کارکنان دانشگاه به مدت (۳) سه روز مرخصی تشویقی پس از عید فطر رد کند.

اخبار دانشگاه آزاد-مرخصی (۳) سه روزه برای کارکنان دانشگاه آزاد

آقای احسانی که معاون اجرایی دانشگاه آزاد می باشد در ادامه افزود: با تصمیمی که هیات ریسه دانشگاه برای مرخصی تشویقی کارکنان پس از تعطیلات عید سعید فطر گرفته قرار است تمامی کارکنان هیات علمی و غیر هیات علمی همزمان با شرروع روز عید فطر از مورخه بیست نهم تا سی و یکم تیر ماه به مرخصی تشویقی خود بروند.

و همچنین آقای احسانی اشاره ای هم به تعطیلات تابستانی کارکنان کرد و گفت: کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از مورخه بیست و پنجم تا ۳ تیرماه به مدت نه روز می توانند از تعطیلات تابستانی استفاده کنند البته در این زمینه بخشنامه ای متعاقبا منتشر خواهد شد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>