خانه / اخبار / اخبار هزینه فعالیت های فرهنگی پیام نور منتشر شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
hazine-payamnoor94

اخبار هزینه فعالیت های فرهنگی پیام نور منتشر شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اخبار هزینه فعالیت های فرهنگی پیام نور منتشر شدReviewed by سعید حبیبی on Jun 27Rating: 4.5

اخبار پیام نور

بر اساس هزینه هایی که امسال برای دانشگاه پیام نور نسبت به هزینه های فرهنگی و دانشجویی و همچنین تربیت بدنی اعلام شده بر این اساس در سال قبل ۵۸۱ میلیارد ریال در این حوزه های فرهنگی و … هزینه داشته است.

به گزارش اخبار های دانش درخواست های دانجویان فعال در زمینه ی این حوزه سرپرست دانشگاه پیام نور در اظهار نظر خود افزود: این دانشگاه (پیام نور) در زمینه های فرهنگی و ورزشی همیشه پیشتاز بوده که این امر موجب کسب رتبه های برتر مکرر شود دلایل این موفقیت هم فعالیت های دانشجویان در همه ی زمینه های ورزشی,مسابقات قرآنی,کانون های فرهنگی,کرسی های آزاد اندیشی و …. می باشد.

و در ادامه گفت: این رتبه های مکرر و موفقیت های فرهنگی بدون صرف هزینه های زیاد دانشگاه پیام نور امکان پذیر نیست باید توان هزینه ی خود رو افزایش دهیم.

هزینه فعالیت های فرهنگی پیام نور

سال پیش (۹۳) بر اساس قانون و مصوبات وزارت علوم از هر دانشجو مبلغی جهت فعالیت های فرهنگی مبلغ ۳۵۰۰ تومان اخذ شده که ازجانب برخی که شایعه پراکنی مبنی بر مصرف نکردن ایم مبالغ اخذ شده از دانشجویانبرای فعالیت های فرهنگی و ورزشی در دانشگاه پیام نور اظهار کرد:

در سال پیش که ۵۸۱ میلیارد ریال برای فعالیت های فرهنگی و ورزشی در دانشگاه پیام نور هزینه شده که به ازای هر دانشجو ۸۱۵۰۰۰ریال به صورت سرانه می باشد.

لیستی در قالب عکس که مربوط به هزینه های فعالیت های فرهنگی و ورزشی در سال ۹۳ می باشد رو در پایین قرار دادیم.

کاربران عزیز جهت بزرگنمایی تصاویر روی آن کلیک نمایید.

هزینه های فعالیت دانشگاه پیام نور منتشر شد

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>