جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

اخبار پیام نور-شهریه ترم تابستان دانشگاه پیام نور

اخبار پیام نور-شهریه ترم تابستان دانشگاه پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jul 12Rating: 5.0

شهریه ترم تابستان پیام نور

با توجه به این که در ترم تابستان  شهریه ها به صورت نصف می باشد دانشجویان حتما توجه داشته باشند و از پرداخت بیش از سقف خداری کنند.در مطالب قبلی نیز اشاره به شهریه ها ترم تابستان پیام نور داشتیم که در اینجا بار دیگر به این مسئله خواهیم پرداخت.

به گزارش اخیار پیام نور hidanesh.ie دانشگاه پیام نور اعلام کرده که شهریه ی ثابت و متغیر واحد های درسی نصف می باشد در اصل به دلیل اینکه واحد های درسی انتخابی دانشجویان به غیر از تربیت بدنی در تابستان به صورت خود خوان است و شهریه دریافتی نصف خواهد بود.

دروس خود خان یعنی واحد های انتخابی البته بار دیگر تکرار می کنم به جز واحد تربیت بدنی کلاسی برگزار نمی شود که درر این حالت دروس خود خوان می گویند.

قابل توجه دانشجویان که شهریه اضافی پرداخت نکند:

با توجه به این که برخی از مراکز دانشگاه پیام نور در سیستم گلستان انتخاب واحد رو به صورت عادی برای دانشجویان ارائه می دهند که در این صورت یعنی کلاس برگزار می شود و شهریه ها کامل باید پرداخت شود . به این خاطر است نه تنها کلاسی برگزار نخواهد شد بلکه شهریه کامل دریافت خواهد شد این مسئله رو حتما دقت داشته باشید که دانشگاه پیام نور اعلام کردهع است که هیچ یک ار مراکز کلاسی برای تابستان نخواهد داشت و کاملا خود خوان خواهد بود.

قابل توجه دانشجویان پیام نور: هنگام انتخاب واحد برای ترم تابستان دقت داشته باشید که دروس رو به صورت خود خوان انتخاب کنید اگر با مشکل این که واحد ها به صورت برگزاری کلاس بود حتما با رئیس دانشگاه اعلام کنید که مشکل شما رو حل و واحد ها رو به خود خوان تغییر دهند تا شهریه کامل پرداخت نکنید.

 

در این رابطه بخوانید:

برنامه ی امتحانات ترم تابستان سال ۹۴ پیام نور

انتخاب محل آزمون و میهمان اضظراری در ترم تابستان پیام نور

انتخاب واحد ترم تابستان ۹۴ پیام نور و جزئیات آن

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , ,