جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

اخبار پیام نور- همت بلند کوتاه ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور

اخبار پیام نور- همت بلند کوتاه ترین دانشجوی دانشگاه پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jul 2Rating: 5.0

 

کوتاه ترین دانشجوی دانشگاه پیام نور خانم پریسا امین صفایی یکی از بلند همت ترین فرد در رشتهی مدیریت دولتی پیام نور به شمار می رود این خود موجب افزایش درک ومردم و همچنین فرهنگ آنان نسبت به افراد کوتاه قد در جامعه ما می شود.

به گزارش اخبار های دانش سرکار خانم پریسا امین صفایی که فردی کوتاه قد به شمار می رود در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل می باشد. ور در راستای تحصیل خود به افتخار عضور انجمن افراد کوتاه قد در کشور عزیزمان هم می باشد خانم امین صفایی هرچند از مشکلات زیادی و متعددی از جمله معلولیت و .. می باشد اما در عرصه های زیادی موفق است و به تحصیل خود در این مقطع و رشته ادامه میدهد این خود الگوی برای دیگر افراد کوتاه قد و همچنین دیگر افراد می باشد.

از زندگی این بلند همت بشنوید:

وی پدر عزیز و حامی خود رو که تنها عضو کمکی در زندگیش بوده رو در صانحه ی تصادف ناگهانی از دست داده و تنها کسانی برای وی باقی مانده اند کسی نیست جز یک برادر و یک خواهر آن هم معلول. به گفته ی خانم پریسا امین صفایی مادر عزیز وی در کنار او به امید های زندگی و موفقیت های در ادامه نیز اشاره کرد.

آنچه که این خانم بلند همت در رابطه با زندگی و تحصیل خود گفت: نه سال بود که به دلایل مشکلات و همچنین درک و فهم افراد جامعه نسبت به تحقیر من تحصیل رو کنار گذاشتم ولی طولی نکشید که دباره پا به عرصه گذاشتم و و در راه های متعددی چون فرهنگی , هنری, قالی بافی و گویندگی … فعالیت کردم که به کمک خداوند تعالی توانستم خودم رو اثبات کنم.

این بلند همت کوتاه قد ۱۲۰cm قد دارد.به ورزهای زیادی از جمله پیاده روی نیز علاقه ی به سزایی دارد.مادری پاک دل و هدیه ی الهی دارد,از دروغ خوشش نمی آید و صحنهی تلخ خود در زندگی رو مرگ پدر و و بهترین اتفاق هم تحصیل در این مقطع و رشته رو می داند.

و ….

در رابطه با رضایت مندی خانم امین صفایی این که:

دانشگاه پیام نور به نظر من یکی از قدرتمند ترین دانشگاه ها در زمینه افزایش و گسترس سطح معلومات دانشجویان می باشد که این خود موجب می شود تا دانشجویان با دانش و اطلاعات زیادی در امتحان شرکت کنند.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,