جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

اخبار پیام نور-۱۷ رشته جدید کارشناسی ارشد و کارشناسی در دانشگاه پیام نور

اخبار پیام نور-17 رشته جدید کارشناسی ارشد و کارشناسی در دانشگاه پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jun 23Rating: 5.0

خبر افزایش۱۷ رشته محل جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیامک نور منتشر شد و قرار است به زودی عملی شود.

این خبر از سوی معاونت آموزشی پیام نور مبنی بر موافقت شورای گسترش از افزودن و راه اندازی ۱۷ (هفده) رشته کارشناسی و ارشد پیام نور منتشر شده است.

به گزارش اخبار های دانش بخش خانکی اشارهای به عنوان رشته ها کرد و گفت: در رشته های جدید ی که قرار است به مقطع ارشد اضافه شود شامل:شیمی (شیمی تجزیه) و نهج البلاغه در دانشگاه پیام نور استان کرج(البرز) و همچنین در دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه(آذربایجانغربی) در مقطع ارشد پیام نور رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری , در شهر بابل هم درمقطع ارشد رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری اضافه خواهد شد. و در مرکز دماوند رشته مخاطرات محیطی در مقطه کارشناسی ارشد.

و در ادامه به بقیه ی رشته ها و محل آنها اشاره خواهیم کرد تا اخر با ما همراه باشید.

در در مقطع ارشد پیام نور در شهر سقز رشته ی تاریخ , رشته ژئومورفولوژی گرایش هیدروژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور البته در استان سنندج , ارشد شیمی (آلی)در کرمانشاه و شیمی تجزیه در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور اذربایجان غربی شهرستان میاندوآب , ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی روستایی در شهر نیشابور استان خراسان رضوی , و رشته حقوق ارشد پیام نور در شهرستان ورامین استان تهران , مدیریت دولتی در مقطع ارشد در استان یزد , برنامه ریزی رفاه اجتمایی در مقطع کارشناسی ارشد پیام ور مرکز شهرستان بوکان استان (آذربایجان غربی) و در اخر هم رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری این هم در مقطع ارشد پیام نور در شهر مهاباد.

 

و رشته های دوره کارشناسی اضافه شده هم به شرح زیر می باشد:

مددکاری اجتماعی و راهنمایی و مشاوره دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور در شهرستان مهاباد و همچنین رشته علوم تربیتی کرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی در شهرستان لالجین.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , ,