جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

ارائه دروس نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور همراه با لیست منابع منتشر شد

ارائه دروس نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور همراه با لیست منابع منتشر شدReviewed by زهرا on Jan 21Rating: 5.0

دانلود لیست منابع نیم سال دوم ۹۴-۹۵ پیام نور

به گفته دانشگاه پیام نور در  مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری پیام نور لیست ارائه دروس و منابع درسی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام شده است. و همچنین بروز رسانی این لیست در صورت هرگونه تغییر به صورت خودکار انجام می شود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir لیست ارائه دروس و منابع درسی مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری پیام نور در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در ادامه همین مطلب برای دانلود ارائه شد.

ارائه دروس نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور همراه با لیست منابع منتشر شد

لیست منابع پیام نور : لیست منابع یکی از مهمترین مواردی است که دانشجو در کل دوران تحصیل با آن روبرو می باشد در این لیست دقیقا مشخص شده است که برای هر درسی که انتخاب کرده اید چه کتابی را باید مطالعه نماییدحتی حذفیات نیز در این لیست نوشته شده است اما یک نکته مهم درباره لیست منابع نوع امتحان هر درس است ! یعنی تستی یا تشریحی بودن هر درسی نیز در لیست منابع مشخص شده است پس ملاک امتحان پایانی اینکه از چه کتابی و چه فصل هایی و تستی یا تشریحی بودن آن در لیست منابع مشخص گردیده است.

لیست ارائه دروس پیام نور : لیست ارائه دروس به لیستی می گویند که برای دانشجویان کارشناسی به صورت ۸ ترمه و برای دانشجویان ارشد ۳ تا ۵ ترمه ارائه می گردد در واقع همان واحدهایی است که دانشجو در طول دوران تحصیل باید بگذراند.و به نوعی یک برنامه ریزی جامع درسی توسط خود دانشگاه برای دانشجو که به عنوان راهنما ارائه شده است و به دانشجو می گوید که بهتر است در هر ترم چه دروسی را انتخاب کند. نکته مهم در این لیست پیش نیاز همنیاز های مشخص شده برای هر درس می باشد که دانشجو ملزم به رعایت آنها می باشد یعنی حتما باید رعایت کنید. از نکات قابل ذکر دیگر اینکه ممکن است این لیست هر ترم عوض گردد.

 

نکته مهم : این لیست به صورت خودکار به روز رسانی میشود لیست منابع برخی رشته ها که هنوز اعلام نشده است در روزهای آینده به صورت خودکار در لیست قرار میگیرد

 لیست منابع درسی و ارائه دروس مقطع کارشناسی پیام نور نیم سال دوم ۹۴-۹۵ کلیک کنید

» لیست منابع و تطبیق دروس مقطع کارشناسی پیام نور

» لیست منابع و تطبیق دروس مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

» لیست منابع و تطبیق دروس مقطع دکتری پیام نور

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,