جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

ارتقا اعضا هیات علمی دو دانشگاه بزرگ به پیام نور

ارتقا اعضا هیات علمی دو دانشگاه بزرگ به پیام نورReviewed by زهرا on May 5Rating: 5.0

ارتقا هیات علمی دو دانشگاه به پیام نور

 دانشگاه پیام نور با توجه به حکم وزیر علوم امور هیات ممیزه دانشگاه‌های فنی حرفه ای و علمی کاربردی به عنوان دانشگاه معین به این دانشگاه محول گردید.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir درحکم فرهادی خطاب به رییس دانشگاه پیام نور چنین شرح داده شده است:«به منظور حفظ استانداردها و ارتقای کیفیت آموزش عالی و با عنایت به تجارب ارزنده هیات ممیزه آن مؤسسه، بدینوسیله امور هیات ممیزه (موضوع ماده «۴، پیوست شماره یک آئین نامه ارتقا مرتبه اعضای هیات علمی)، مؤسسات ذیل به آن دانشگاه به عنوان مؤسسه معین محول می گردد.

 ارتقا اعضا هیات علمی دو دانشگاه بزرگ به پیام نور

مقتضی است پرونده متقاضیان مؤسسات مذکور بدون در نظر گرفتن ضوابط خاص آن مؤسسه و از نظر زمان با اولویت یکسان با پرونده‌های آن دانشگاه  قرار گرفتن در دستور کار هیات ممیزه با حضور رئیس و یا نماینده تام الاختیار آن مؤسسات (بدون حق رأی) مورد بررسی واقع شود.

دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه جامع علمی – کاربردی اسامی مؤسساتی است که آن دانشگاه به عنوان مؤسسه معین آنها خواهد بود.»

انتظار دارد رسیدگی به پرونده‌های مذکور با رعایت دقت و در حداقل زمان ممکن صورت پذیرد. بدیهی است مسئولیت هماهنگی و نظارت بر امور مربوط به هیاتهای ممیزه کماکان با مرکز هیات‌های امنا و هیات‌های ممیزه می باشد.

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

برچسب‌ها, , , ,