خانه / اخبار / ارزیابی مدارک دانشگاه های غیر معتبر توسط وزارت علوم
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
madarek-gheyr-motabar94

ارزیابی مدارک دانشگاه های غیر معتبر توسط وزارت علوم

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ارزیابی مدارک دانشگاه های غیر معتبر توسط وزارت علومReviewed by سعید حبیبی on Jun 15Rating: 5.0

 

طبق خبر های منتشر شده ایسنا ارزیابی مدارک دانشگاه های غیر معتبر توسط وزارت علوم انجام شده این خبر حاکی از این است که قائم مقام وزارت علوم در گفتگوی خود با خبر گزاری ها ما مدارک دانشجویانی که در دانشگاه های بین المللی دیگر کشور ها کرفته اند رو ارزیابی نمیکنیم هر چند بعضی از این دانشگاه ها از نظر ما معتبر نیستند و برای رفع کردن این مشکل برنامه هایی داریم.

در ادامه آقای حسین سالار آملی گفت ما بعضی از دانشگاه های دیگر کشورها رو معتبر نمی شناسیم و نمی دانیم و مود ازیابی این وزارت خانه یعنی وزارت علوم کشور قرار نمیگرد از بابت برخی از افراد گله مند هستند.

و همچنین افزود به کمک معاونت دانشجویی وزارت علوم کشور برنامه های داریم تا فضایی رو ایجاد کنیم و دوره های مشترکی با دیگر کشورها قرار دهیم تا بتوان از توان اساتید ایرانی هم بهرمند شد و دانشجویانی هم که در خارج از ایران تحصیل میکنند از این توان و ظرفیت های پرسنل و اساتید ایرانی هم بهره ببرند این باعث میشود ماهم به مدارک آنها اعتماد و متبر بدانیم.

ارزیابی مدارک دانشگاه های غیر معتبر توسط وزارت علوم

آیین‌نامه‌ عدم نیاز به مجوز شورای گسترش در راستای  تاسیس شعبه جدید دانشگاه‌ها در خارج از کشور ایران

در این راستا قائم مقام وزیر علوم در اموات بین الملل خبر هایی دادکه ایین نامه رو تصویب خواهیم کرد که نیازی به ارائه مجوز شوای گسترش وزارت علوم برای تاسیس کردن شعبه جدید دانشگاه ها در خارج از ایران نداشته باشد.یعنی این که اگر دانشگاهی برای اولین باز مجوز تاسیس شعبه دانشگاه خارج از کشور ایران رو بگیرد برای بار دیگر یا همان بار دوم که نیاز به تاسیس شعبه دیگر در کشور دیگری( مهم نیست چه کشوری باشد ) نیازی به مجور شورای گسترش وزارت علوم نداشته باشد.

آقای آملی خبر این که این آیین نامه نا ۳ الی ۴ هفته ی دیگر ابلاغ و تمام جزئیات رو هم اعلام خواهد شد رو داد.

 

منبع: های دانش

اخبار های دانش

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>