خانه / اخبار / اشتباه در آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ و برگزاری مجدد آن
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
بر گزاری آزمون مجدد رشته فلسفه فقه

اشتباه در آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ و برگزاری مجدد آن

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اشتباه در آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم 94-93 و برگزاری مجدد آنReviewed by سعید حبیبی on Jun 7Rating: 5.0

اشتباه در آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ و برگزاری مجدد آن این آزمون در نیمسال دوم سال جاری دچار اشتباه در آزمون شده بود که درخواست برگزاری این امتحان داده شد.

رئیس بانک سوالات پیام نور به اینکه سوالات آزمون ترم دوم ۹۴-۹۳ اشتباه بوده رو تایید کرد. این آزمون در ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ برگزار شده بود که سوالات هیچ ربطی به آزمون فلسفه فقه با کد: ۱۲۲۰۲۸۴ نداشته و مربوط به کلام یک بوده است لذا برگزاری مجدد این آزمون صادر شد.

اشتباه در آزمون فلسفه فقه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ و برگزاری مجدد آن

با توجه به این خطا و اشتباه , خبر نگاران از رئیس آزمون سازی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور گفت گوی اختصاصی داشته اند که آقای مهدی باقر پسندی این اشتباه رو تایید و گفت:به دللایل خطای نرم افزاری فلسفه ی فقه با درس کلام ۱ بوده و مربوطه به انسانی نمی باشد.

در همین راستا مهدی باقر پسند به برگزاری مجدد این آزمون اشاره نمود و گفت: نامه برگزاری دباره این امتحان یعنی فلسفه ی فقه امروز به معاونت آموزشی ارسال شده تا تجدید دباره این آزمون صورت گیرد.که حتما دباره امتحان این درس انجام خواهد شد. بنابر این تاریخ و زمان آزمون از جانب معاونت آموزشی اعلام خواهد شد.

رئیس آزمون سازی مرکز آزمون اقای مهدی باقر پسند از دانشجویان درخواستی داشت که گفت: از دانشجویان عزیز درخواست میکنم که برای این درس در سیستمن گلستان و و همچنین از راه فکس اعتراضی رو انجام و ارسال نکنند.که این آزمون دباره صورت و اجرا خواهد شد.

و همچنین اقای مهدی باقر پسند گفت: در حدود ۴,۰۰۰ عنوان امتحانی این اشتباه به وجود آمده در طول این سالها بنابراین با پوزش از دانشجویان عزیز  این امتحان طبق برنامه زمانی از طریق معاونت آموزشی به تمامی مراکز کشور ارسال و مجدد برگزار خواهد شد.

 

برای مشاهده اخبار دیگر مقاطع دانشگاه پیام نور کلیک کنید.

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>