خانه / اخبار / اعلام جزئیات ارائه ترم تابستانه در دانشگاه آزاد اهواز
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
جزئیات ترم تابستان دانشگاه آزاد

اعلام جزئیات ارائه ترم تابستانه در دانشگاه آزاد اهواز

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اعلام جزئیات ارائه ترم تابستانه در دانشگاه آزاد اهوازReviewed by زهرا on Jun 25Rating: 5.0

جزئیات ترم تابستان دانشگاه آزاد

بنا به اعلا معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، دروس ارائه‌شده در ترم تابستان از ۳۰ خردادماه سال جای ۹۵ روی پورتال دانشگاه قرار داده شده و دانشجویان از ۳۱ خرداد ماه سال جاری۹۵ اقدام به انتخاب واحد نمودهاند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزادhidanesh.ir رضا رئوفی در گفت‌وگوی خود، با بیان این مطلب بیان کرد: انتخاب واحد ترم تابستانه در دانشگاه از ۳۱ خرداد تا دوم تیرماه انجام گرفتهو کلاس‌ها نیز از پنج تیر تا ۲۸ مردادماه سال جاری۹۵ برگزار می گردد و امتحانات از ۳۰ مرداد تا ۹ شهریورماه سال جاری۹۵ انجام خواهد پذیرفت.

 اعلام جزئیات ارائه ترم تابستانه در دانشگاه آزاد اهواز

وی گفت: دانشجویان دوره‌های کاردانی و کارشناسی می‌ بایست حداکثر ۱۰ واحد در ترم تابستان انتخاب نمایند اما دانشجویانی که در آستانه فارغ‌التحصیلی هستند باید حداکثر تا ۱۲ واحد در تابستان اخذنمایند؛ البته دانشجویان می‌بایست دروس وصیت‌نامه امام خمینی(ره) و تفسیر قرآن کریم را علاوه بر واحدهای اخذشده انتخاب نمایند.

رئوفی بیان کرد: دروس ارائه‌شده در تابستان بر حسب اعلام نیاز گروه و تعداد دانشجویان هر رشته ارائه می‌گردند و دانشجویان باید روز قبل از انتخاب واحد لیست دروس را در پورتال دانشگاه مشاهده نمایند. همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد فقط باید یک درس و دانشجویان دکتری نیز فقط می‌توانند ۲ درس جبرانی را در تابستان بگذارنند.

وی در خصوص شهریه ترم تابستان نیزگفت: در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجویانی که حداکثر ۶ واحد اخذ نمایند، باید نصف شهریه ثابت نیم‌سال را به علاوه شهریه متغیر دروس و دانشجویان دارای بیش از ۶ واحد باید ۲ سوم شهریه ثابت به اضافه شهریه متغیر را پرداخت نمایند.دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری باید یک‌سوم شهریه ثابت را همراه با شهریه متغیر دروس پرداخت نمایند.

 

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>