خانه / اخبار / اعلام جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور ۹۵
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد

اعلام جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور ۹۵

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اعلام جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور ۹۵Reviewed by زهرا on Aug 21Rating: 5.0

جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد

با تجه به اعلام آخرین جزئیات انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری(رشته های پزشکی و غیر پزشکی ) کنکور۹۵ مشخص شده است.

به گزارش اخبار دانشگاه آزادhidanesh.ir کلیه داوطلبان حاضرکه متقاضی تحصیل در جلسه آزمون سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند می بایست از ساعت ۱۴روز یکشنبه ۳۱ مردادماه سال جاری۹۵ تا پایان روز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه سال جاری ۹۵با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org و با استفاده از نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب ۲۰ رشته / محل اقدام نمایند.

اعلام جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور ۹۵

داوطلبان میبایست علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به گروه هنر و زبان های خارجه را انتخاب نموده اند و در آزمون آن نیز شرکت کرده اند، باید از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره مند گردند.

داوطلبان در صورت تمایل به انتخاب رشته در دو یا سه گروه آزمایشی( گروه آزمایشی اصلی ، گروه هنر و یا گروه زبان خارجه ) می بایست کارت اعتباری جداگانه برای هر کدام تهیه و در سایت انتخاب رشته نمایند.

بخش اعظم رشته/ محل های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمونمی باشند که داوطلبان درصورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  می توانند نسبت به ثبت نام در این رشته ها اقدام نمایند.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>