خانه / اخبار / اعلام جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
کارت ورود به جلسه

اعلام جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اعلام جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزادReviewed by زهرا on Jan 27Rating: 5.0

اعلام کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد

بنا به گفته مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در اطلاعیه ای جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تخصصی (Ph.D) سال ۹۵ این دانشگاه اعلام شده است.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir  در سال ۹۵ در دو نوبت صبح و عصر آزمون دکتری تخصصی(Ph.D) در  روز جمعه ۹ بهمن ماه سال جاری ۹۴ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 اعلام جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد

دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمون امکان‌پذیر است. همچنین داوطلبان باید علاوه بر گرفتن کارت ورود به جلسه، راهنمای آزمون مذکور را نیز از طریق همان پایگاه دریافت و مندرجات آن را به طور دقیق مطالعه نمایند.

داوطلبان این آزمون از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۶ بهمن ماه سال جاری ۹۴ می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی، کارت ورود به جلسه خود را دریافتنمایند

چنانچه داوطلبان پس از دریافت برگه ورود به جلسه، مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، زبان خارجه و یا عکس مشاهده کردند باید به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی (حوزه امتحانی) خود مراجعه نمایند.

آدرس تمامی واحدهای مجری برگزاری آزمون ورودی دکتری تخصصی(Ph.D.) سال ۹۵ در دفترچه راهنمای آزمون مذکور درج گردیده است.

داوطلبانی که شهر تهران را بعنوان حوزه امتحانی خود انتخاب نمودهاند باید مطابق جدول زمانی مندرج در این اطلاعیه به مجتمع دانشگاهی ولیعصر(عج) واحد تهران مرکزی مراجعه کرده و نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه این آزمون روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۶، ۷ و ۸ بهمن ماه سال جاری ۹۴ امکان پذیر است.

 

منبع: های دانش ، سازمان سنجش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>