جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

اعلام زمان آغاز و نتایج فراخوان دوم جذب هیات علمی‌ در بهمن و شهریور

اعلام زمان آغاز و نتایج فراخوان دوم جذب هیات علمی‌ در بهمن و شهریورReviewed by زهرا on Dec 23Rating: 5.0

فراخوان دوم جذب هیات علمی 

 رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها اعلام کرد: فراخوان بعدی جذب اعضای هیات علمی بهمن ماه سال جاری ۹۴ منتشر خواهد شد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir با اشاره به دوره بعدی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها محمدعلی کی نژاد بیان کرد: زمان فراخوان جذب اعضای هیات علمی بهمن ماه سال جاری و فراخوان به صورت بورسیه نیز اردیبهشت ماه سال آینده خواهد بود.

اعلام زمان آغاز و نتایج فراخوان دوم جذب هیات علمی‌ در  بهمن و شهریور 

وی ادامه داد: فرایند اجرایی مربوط به این دوره از فراخوان دردست اجرا است و نتایج آن تا پایان نیمسال تحصیلی اعلام می شود. فراخوان دوره قبل شهریورماه سال جاری برگزار شد.

وی در ادامه گفت: : درباره دانشگاه آزاد نیز پیش بینی ما این است در فراخوانی که اعلام کرده بود حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر جذب این دانشگاه شوند.

رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها افزود: پیش بینی ما این است که در فراخوان شهریورماه حدود یک هزار و ۲۰۰ نفر جذب دانشگاه‌های سراسری خواهند شد.

بعد از فراخوان شهریورماه، دانشگاه‌ها به مدت ۳ ماه فرصت داشتند که پرونده ها را کامل کنند و مراحل رسیدگی به پرونده ها را انجام دهند.

پس از انجام بررسی‌ها، نتایج به هیات اجرایی جذب می رود و پس از تایید پرونده‌ها در این هیات به مرکز جذب وزارت علوم ارسال می شود و مرکز جذب این پرونده ها را به صورت شکلی بررسی خواهد کرد.

ابتدا این پرونده ها در کارگروه صلاحیت علمی دانشگاه ها بررسی و سپس به دانشکده ها و گروه ها ارسال می شود و در مرحله بعد دانشکده و گروه ها افراد را که ۵ تا ۶ برابر ظرفیت معرفی شده بودند، به مصاحبه دعوت می کنند. سپس نتایج مصاحبه عمومی را برای کارگروه صلاحیت عمومی ارسال می کنند.

در این رابطه بخوانید:

 

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,