خانه / اخبار / اعلام کد رشته‌ محل‌های جدید برای کنکور دکتری ۹۵
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اعلام کدرشته های کنکور95

اعلام کد رشته‌ محل‌های جدید برای کنکور دکتری ۹۵

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
اعلام کد رشته‌ محل‌های جدید برای کنکور دکتری ۹۵Reviewed by زهرا on May 16Rating: 5.0

اعلام کد رشته های کنکور۹۵

بنا به اعلام سازمان سنجش و آموزش، کدرشته‌ محل‌های جدید آزمون دکتری (Ph.D) سال ۹۵ از سوی دانشگاهها اعلام شده و این کد رشته ها از سوی سازمان سنجش در فرم انتخاب رشته داوطلبان واجد شرایط اعمالگردید.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور نحوه اضافه شدن کدرشته‌ محل‌های جدید آزمون دکتری (Ph.D) سال جاری ۹۵ به اولویت های داوطلباناعلام گردید.

 اعلام کد رشته‌ محل‌های جدید برای کنکور دکتری ۹۵ 

با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید از سوی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرنده، کدرشته محل‌های مربوط اعلام شده از سوی این سازمان در فرم انتخاب رشته داوطلبان واجد شرایط اعمال و به اولویت‌های انتخابی آنان افزوده شده که نتیجه و وضعیت علمی آنان در این رشته محلها در کارنامه این داوطلبان مشخص گردیده و به آنها اطلاع‌رسانی لازم بصورت ارسال پیام کوتاه انجام گرفت.

آن دسته از داوطلبانی که با توجه به دارا بودن حدنصاب نمره علمی لازم، تمایل دارند در کدمحل‌های تحصیل ذیل نسبت به انجام مراحل مصاحبه و ارزیابی تخصصی رشته و یا رشته‌های ذیربط اقدام نمایند ضروری است در این خصوص به منظور اطلاع از انجام مراحل مربوط از روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری۹۵ به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی مربوط مراجعه نمایند.

کد رشته‌ محل‌های جدید برای کنکور دکتری ۹۵

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>