جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

امتحان دو عنوان درس خارج از منبع مجدد برگزار می شود،زمان امتحان مجدد

امتحان دو عنوان درس خارج از منبع مجدد برگزار می شود،زمان امتحان مجددReviewed by سعید حبیبی on Jun 10Rating: 5.0

 

امتحان دو عنوان درس خارج از منبع مجدد بزگزار می شود,زمان امتحان هم از طرف معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام گردید در ادامه به زمان آن هم اشاره ای خواهیم داشت.

دو عنوان درس خارج از منبع از دروس نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳ – ۹۴ توسط اخبار دانشگاه پیام نور اعلام شده است.

در این زمینه از طرف معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور بخشنامه ای جهت بر گزار شدن درباره آزمون این دو عنوان درس نیمسال دوم سال ۹۳-۹۴ صادر شده است.

در بخشنامه  صادره از مهاونت آموزشی پیام نور این گونه آمده است که درس تجزیه و  تحلیل و همچنین درس طراحی سیستم در رشته مدیریت بازرگانی سنتی کد: ۱۲۱۸۱۲۴ و تجمع با کد: ۱۲۳۵۰۰۱ و مدیریت صنعتی سنتی کد: ۱۲۱۸۰۷۱ و تجمع با کد: ۱۲۱۸۲۶۷ کارشناسی و همچنین چند درس که در تصویر پایین خواهید دید می باشد.

طبق بخش نامه صادره زمان اعلام شده برای آزمون مجدد این دو عنوان درس هفتم تیر ماه سال ۹۴ و ساعت برگزاری این آزمون هم ۱۵:۱۵ دقیقه است.

توجه: دروس فوق در سایت گلستان ثبت نمی شود در این صورت مراکز تابعه استان پس از اعلام دریافت (NP) و سوالات مربوطه رو دریافت بکنند.

و همچنین اگر در امتحان این دو عنوان درس ذکر شده ۲ پاسخنامه ای شد پس از قرائت و بارگزاری پاسخ نامه دانشجویان در این حالت کاربران استان ها هنگان اصلاح فایا پاسخ نامه تستی پاسخنامه دوم رو هم باید تایید کنند.

امتحان دو عنوان درس خارج از منبع مجدد بزگزار می شود,زمان امتحان

تصویر بخشنامه از اعلام و تایید امتحان مجدد دو عنوان درس خارج از منبع توسط اضغر ابلحسنی سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور رو برای شما کاربران قرار دادیم.

برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید.

بخشنامه امتحان مجدد دو عنوان درس پیام نور

 

 

منبع: های دانش

 

برچسب‌ها, , , ,