خانه / اخبار / امشب آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد همراه با ۵۰ هزار نفر ثبت نام کننده
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد

امشب آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد همراه با ۵۰ هزار نفر ثبت نام کننده

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
امشب آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد همراه با ۵۰ هزار نفر ثبت نام کنندهReviewed by زهرا on Oct 10Rating: 5.0

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد

بنا به اعلام مشاور عالی سازمان‌ سنجش‌ و با اشاره به آخرین فرصت تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ۹۵بیان کرد: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۱۷ مهرماه سال جاری ۹۵ فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسریhidanesh.ir دکتر حسین توکلی در گفتگوی خود بیان کرد: تمامی داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد سال جاری ۹۵ که در جلسه آزمون شرکت کرده بودند باید در این مرحله هم شرکت نمایند.

امشب آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد همراه با ۵۰ هزار نفر ثبت نام کننده

همچنین گفت:  تاکنون ۵۰ هزار و ۲۹۱ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب کد رشته های جدید اقدام نمودند که ظرفیت پذیرش حدود ۸۱ هزار نفر بوده است.

توکلی بیان کرد: با توجه به اینکه بعضی‌ از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی پس از اعلام نتایج، علاوه‌ بر ظرفیت‌های‌ قبلی، ظرفیت های جدیدی اعلام نموده اند و برخی مؤسسات آموزش عالی هم تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی از کدرشته محل‌های خود کرده اند، داوطلبان باید از میان این کدرشته ها انتخاب نمایند.همچنین به گفته وی داوطلبان واجد شرایط می بایست نسبت به انتخاب ۲۰ کدرشته محل از میان کدرشته های اعلام شده اقدام نمایند.

وی بیان کرد: گـزینش‌ نهـایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌های‌ راهنمای شماره‌ ۱ و ۲ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات ‌تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۵ انجام‌ می پذیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش همچنین گفت: داوطلبان باید با ورود به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org جدول کدرشته‌محلهایی که در آنها پذیرش تکمیل ظرفیت صورت انجام می گیرد را ببینند و کد رشته های مربوطه را انتخاب نمایند.

توکلی در آخر بیان کرد: داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ سال‌ ۱۳۹۵ هستند ضروری است در زمان ورود به سایت اینترنتی سازمان و انتخاب رشته نسبت به واریز وجه مربوط از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام نمایند.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>