خانه / اخبار / انتصاب سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اتصاب سرپرست دانشگاه کرمان

انتصاب سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
انتصاب سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمانReviewed by زهرا on Nov 19Rating: 5.0

دانشگاه شهید باهنر کرمان

وزیر علوم انتصاب محمدعلی طاهر را با صدور حکمی به سمت سرپرستی دانشگاه شهید باهنرکرمان اعلام و تایید کرد

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری،به گفته روابط عمومی وزارت علوم محمدعلی طاهر را به سرپرستی دانشگاه شهید باهنر استان کرمان با صدور حکمی تایید ومنصوب کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان

حکم فرهادی به محمد علی طاهر بدین شرح است: با توکل بر خداوند، ما  بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب شده و قوانین به انجام رسیده، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه شهید با هنر کرمان را تعیین کرده و امیدواریم با پیروی از راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، مبانی علمی، آموزه‌های اسلامی بتوانید شایستگی خود را در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیر علوم همچنین از خدمات  سرپرست پیشین دانشگاه شهید باهنر کرمان محمد جواد فدایی در زمان تصدی این مسئولیت تشکر و قدر دانی کرد.

 

محمدعلی طاهر استاد گروه شیمی تجزیه دانشگاه شهید باهنر کرمان است و پیش از این ریاست دانشکده علوم این دانشگاه را برعهده داشته است.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>