خانه / اخبار / انتقام یک دانشجو از استاد خود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
خبر انتقام گرفتن یک دانشجو از استاد خود

انتقام یک دانشجو از استاد خود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
انتقام یک دانشجو از استاد خودReviewed by سعید حبیبی on Jun 20Rating: 4.0

 

خبر انتقام گرفتن یک دانشجو از استاد خود البته از راه ازیت کردن این اخبار حاکی از این است که پلیس اینترنتی استان ایلام اعلام کرده است فردی رو دستگیر کردیم که ایجاد مزاحمت به استاد درسی خود رو در دستور کار خود قرار داده بود.

به گزارش سایت های دانش به گفته ی پلیس آقای سرگرد علی عباس کسانی اعلام کرد که یک پرونده مبنی بر مزاحمت در دنیای یا همان فضای اینترنتی به یکی ازاساتید دانشگاه وجود داشت که پی گیری این پرونده توسط پلیس فتا انجام شد. وپس از پیگیری ها و همچنین اشراف اطلاعاتی متهم دسگیر شد این متهم یکی از دانشجویان این استاد بود که از طریق اینترنت ایجاد مزاحمت می کرد.

رئیس پلیس فتا افزود: پس از این که اعتراف از وی گرفته شد آیا انگیزه وی از این کار چه چیزی بود متهم عنوان کرده است که چون من در درس ریاضی نمره کمی گرفتم تصمیم به این کار گرفتم تا استاد رو ازیت کنم.

رئیس پلیس فتا در پایان گفت: این متهم پس از این که تشکیل پرونده داده شد مراحل قانونی خود طی و تحویل محاکمه قضایی داده شد.

 

اخبار دانشگاه ها

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>