خانه / اخبار / بازدید رئیس دانشگاه پیام نور آقای قائم مقام از مرکز پیام نور زاهدان انجام شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
c8e4b7d835

بازدید رئیس دانشگاه پیام نور آقای قائم مقام از مرکز پیام نور زاهدان انجام شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
بازدید رئیس دانشگاه پیام نور آقای قائم مقام از مرکز پیام نور زاهدان انجام شدReviewed by زهرا on Jan 16Rating: 5.0

بازدید قایم مقام رئیس پیام نور از مرکز زاهدان

به گفته قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور، در درجه اولویت بندی کیفیت بخشی و تبدیل دانشگاه پیام نور به دانشگاه کار آفرین باید در اولویت قرار بگیرد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir رئیس دانشگاه پیام نور زاهدان احمد اکبری قائم مقام در بازدید از این دانشگاه بیان کرد: تمامی امور دانشگاه باید بر پایه و اساس کیفیت، برنامه ریزی و نظارت دقیق مسئولین مربوطه انجام گیرد.

 بازدید رئیس دانشگاه پیام نور آقای قائم مقام از مرکز زاهدان انجام شد

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور، از زحمات کلیه برگزار کنندگان آزمون های دانشگاه پیام نور تشکر وقدردانی کرد و گفت: عملکرد ستاد امتحانات دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان در حد متوسط رو به بالا است از این رو باید تلاش های بیشتری در این خصوص صورت گیرد چرا که دانشگاه پیام نور این استان باید به عنوان نماد دانشگاه پیام نور کشور معرفی گردد.
وی در ادامه بیان کرد: اتفاق نظر، تعامل، دوستی، وحدت  در راستای همگرایی در این دانشگاه بی نظیر بوده و همه باید دست به دست هم دهند و با تلاش فراوان در راستای اهداف عالی دانشگاه گام بردارند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به اهمیت ساختارهای الکترونیکی و فناوری اطلاعات، باید تعداد آزمون های الکترونیکی دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان افزایش یابد و در این خصوص اعتبارات لازم اختصاص خواهد یافت. و همچنین جایگاه دانشگاه پیام نور در استان سیستان و بلوچستان باید رشد کند و در زمینه های مختلف پیشرفت کند.
دکتر اکبری بر ضرورت کیفیت بخشی و تبدیل دانشگاه پیام نوربه دانشگاه کار آفرین تاکید نمود و بیان داشت:اولویت ها در دانشگاه باید بر اساس کیفیت آموزشی، پژوهشی و ساخت و ساز قرار گیرد و تجهیزات آزمایشگاهی باید پیشرفته و نوین باشند، زیرا دانشگاه باید الگوی جامعه در هر زمینه ای باشد.

وی از وحدت و همگرایی حاکم در دانشگاه پیام نورسیستان و بلوچستان سخن گفت و اظهار داشت:ما از تمام توان و اندیشه خود و همکاران، در جهت توسعه و بهبود دانشگاه استفاده کرده ایم و از آنجایی که دانشگاه پیام نور از میان مردم برخواسته است به ارتباط پررنگ تر دانشگاه با مردم می اندیشیم چرا که این ارتباط بسیاری از مشکلات و مسائل را حل می کند.

دکتر عباس اویسی سرپرست دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان نیز بیان داشت: هدف دانشگاه خدمت به دانشجویان و مردم در جهت توسعه علم و دانش می باشد، و همچنین باید به رسالت اجتماعی و فرهنگی دانشگاه در مسیر توسعه، وحدت و همگرایی توجه وِیژه داشت.
سرپرست دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان به طرح های عمرانی آماده افتتاح در دهه فجر، از جمله ساختمان اداری ستاد استان، ساختمان اداری – آموزشی دانشگاه پیام نور واحد نیکشهر و سالن همایش دانشگاه پیام نور مرکز زابل اشاره کرد و از قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور خواست تا برای پیشبرد اهداف دانشگاه و به نتیجه رسیدن این پروژه ها، نگاهی ویژه به دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان داشته باشند. همچنین وی در پایان ضمن تشکر از زحمات دکتر عیسی پیری رئیس سابق دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان بر این مهم تاکید نمود، حرمت گذاری برای گذشتگان برای ما بسیار مهم و با ارزش بوده و آمده ایم تا چند گامی در جهت پیشرفت دانشگاه به جلو پیش رویم.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>