جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

بازنگری ۱۲ گرایش رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد آغاز شد

بازنگری ۱۲ گرایش رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد آغاز شدReviewed by زهرا on Apr 3Rating: 5.0

بازنگری گرایش رشته حقوق

به گفته رئیس کارگروه رشته حقوق شورای تحول علوم انسانی بازنگری گرایشهای کارشناسی ارشد این رشته آغاز می شود و  همچنین وی بیان کرد: از آخرین بازنگری این رشته ها بیش از ۱۰ سال گذشته است.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir سید فضل الله موسوی در گفتگوی خود  با اشاره به برنامه گارگروه رشته حقوق شورای تحول علوم انسانی در سال جدید اظهار داشت: بازنگری رشته های کارشناسی ارشد حقوق در سال جدید روی میز  کارگروه این رشته قرار خواهد گرفت.

بازنگری ۱۲ گرایش رشته حقوق در مقطع ارشد آغاز شد

وی بیان کرد: کارشناسی ارشد حقوق دارای ۱۲ رشته است که بیش از ۱۰ سال از بازنگری این رشته ها می گذرد. بنابراین درصدد هستیم که در سال جدید بازنگری این رشته ها را آغاز نماییم.

رئیس کارگروه رشته حقوق شورای تحول علوم انسانی بیان کرد: بعد از بازنگری رشته های کارشناسی ارشد حقوق، برنامه ریزی برای بازنگری رشته های دکتری آغاز می گردد.

موسوی همچنین از اتمام بازنگری رشته کارشناسی حقوق خبر داد واظهار داشت: بازنگری رشته حقوق در مقطع کارشناسی سال گذشته به اتمام رسیده است و به تصویب شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی رسید.وی در ادامه گفت:  سال گذشته همایشی با حضور اساتید رشته حقوق سراسر کشور و همچنین جلسه ای با حضور پیشکسوتان حقوق برگزار شد و نظرات آنها جمع آوری و بازنگری رشته حقوق لحاظ گشته است.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

برچسب‌ها, , , ,