خانه / اخبار / بانک ملی به ۲۳ هزار دانشجو دانشگاه آزاد وام پرداخت می کند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
وام دانشجویی دانشگاه آزاد

بانک ملی به ۲۳ هزار دانشجو دانشگاه آزاد وام پرداخت می کند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
بانک ملی به 23 هزار دانشجو دانشگاه آزاد وام پرداخت می کندReviewed by سعید حبیبی on Oct 1Rating: 5.0

وام دانشجویی

بر اساس  اخبار منتشر شده از سوی صندوق رفاه دانشجوی ,مبنی بر این است که بانک ملی به تعداد ۲۳ هزار نفر ا دانشجویان وام اعطا خواهد کرد و متقاضیان این وام برای دریافت باید به صندوق رفاه دانشگاه مراجعه و ازاین تسهیلات برخوردار شوند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanresh.ir  فرید ذاکر در گفتگویی که با مهر داشت افزود: ما با بانک ملی ایران برای پرداخت وام به ۲۳ هزار دانشجو تفاهم نامه امظاء کردیم بنابر این به دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد این وام ار این طریق پرداخت خواهد شد و هم اکنون شرایط برای ثبت نام فراهم می باشد.

بانک ملی به ۲۳ هزار دانشجو دانشگاه آزاد وام پرداخت می کند

در ادامه وی گفت: مبلغ وام مقاطع مختلف متفاوت می باشد برای مقطع دکتری ۱۰ میلیون تومان و کارشناسی ارشد حدود ۵ میلیون تومان و همچنین مقطع کارشناسی ۲/۵ میلیون تومان خواهد بود.

آقای ذاکر مدیر صندوق رفاه دانشجویی افزود: این وامی که به دانشجویان پرداخت می شود از سال گذشته شروع شده و آندسته از ثبت نام کنندگان که تابه حال مبلغی دریافت نکرده اند به دلیل ناقص بودن مدارک آنها می باشد.

وی در رابطه با محدودیت نداشتن مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام دریافت وام دانشجویی برای دانشجویان دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی ندارد و در هر زمان از دوران تحصیل می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

در پایان آقای ذاکر خاطرنشان کرد: مدارکی که برای ثبت نام دریافت وام دانشجویی لازم است گواهی اشتغال به تحصیل و همچنین معرفی نامه دانشگاه و ضامن معتبر می باشد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>