جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

بخشنامه جدید تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تدوین شد

بخشنامه جدید تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تدوین شدReviewed by زهرا on Dec 27Rating: 5.0

جزئیات بخشنامه هیات علمی دانشگاه آزاد

تدوین بخشنامه جدید این دانشگاه در حوزه تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی پیمانی به رسمی آزمایشی و قطعی توسط مدیر کل امور هیات علمی دانشگاه آزاد تایید شد.

به گزاش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir وحیدی از تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد از پیمانی به رسمی آزمایشی و قطعی خبر داد و بیان کرد: در این خصوص بخشنامه ای  تدوین شده که فرایند تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی پس از ابلاغ آن آغاز می شود.

بخشنامه جدید تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تدوین شد

وی گفت: امیدواریم تبدیل وضعیت تمامی اعضای هیات علمی این دانشگاه تا مهرماه ۹۵ پایان یابد.

وحیدی افزود: در این فراخوان حدود ۳ هزار و ۷۰۰ تقاضا برای جذب هیات علمی از واحدهای دانشگاهی ثبت شده است که در مجموع ۳ هزار و ۵۰۰ نفر پذیرفته می شوند. همچنین طبق برنامه ریزی های کلان دانشگاه آزاد باید سالانه حدود ۵ هزار نفر عضو هیات علمی جدید در این دانشگاه جذب شوند که این روند در سالهای ۹۲ و ۹۳ به کندی صورت گرفت اما در سال های ۹۳ و ۹۴ تا حد بسیاری این فرایند تسریع شده است به گونه ای که در سال جاری حدود هزار و ۷۰۰ نفر جذب شدند.

مدیر کل امور هیات علمی دانشگاه آزاد با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان برای فراخوان جذب هیات علمی در این دانشگاه، اظهار داشت: متقاضیان با مراجعه به سایت معاونت آموزش، به نشانی http://jazb.iau.ir  می توانند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

مدیر کل امور هیات علمی دانشگاه آزاد تصریح کرد: در حال حاضر بررسی پرونده ارتقای اعضای هیات علمی از مربی به استادیاری طی ۱۵ روز انجام می شود و ارتقا از استادیاری به دانشیاری و از دانشیاری به استادی کمتر از ۶۰ روز از زمان ارسال به اداره کل امور هیات علمی سازمان صورت می پذیرد به گونه ای که در حال حاضر تعداد کمتر از ۵۰ پرونده در نوبت ۱۱ کمیسیون تخصصی سازمان مرکزی قرارگرفته است.

وحیدی همچنین از تدوین آیین نامه ماموریت و نقل و انتقال اعضای هیات علمی خبر داد و گفت: این آیین نامه در حال تدوین است و در آن اختیارات بسیار زیادی به صورت درون استانی به استان های مربوطه در خصوص ماموریت و نقل و انتقال اعضای هیات علمی  واگذارگردیده است.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , ,