خانه / اخبار / برای استعلام مدارک دانشگاه آزاد دستگاه های دولتی حساسیت نشان دادند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
حساسیت دولت به مدرک دانشگاه آزاد

برای استعلام مدارک دانشگاه آزاد دستگاه های دولتی حساسیت نشان دادند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
برای استعلام مدارک دانشگاه آزاد دستگاه های دولتی حساسیت نشان دادندReviewed by زهرا on Feb 7Rating: 5.0

حساسیت دولت به استعلام مدارک دانشگاه آزاد

بنا به اعلام معاون آموزشی وزارت علوم، باتوجه به اینکه برخی از رشته های دانشگاه آزاد فاقد مجوز هستند دستگاه ها نسبت به استعلام مدارک فارغ التحصیلان این دانشگاه حساسیت بیشتری دارند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو خود بیان کرد: دانشگاه آزاد دارای واحدهای بسیاری است و باتوجه به اینکه برخی از رشته محل های این دانشگاه فاقد مجوز هستند بنابراین سازمان ها و موسسات حساسیت بیشتری برای استعلام مدارک دانشجویان این دانشگاه دارند.

 برای استعلام مدارک دانشگاه آزاد دستگاه های دولتی حساسیت نشان دادند

معاون آموزشی وزارت علوم بیان کرد: اگر در رشته های بدون مجوز دانشجویان زیرنظام های آموزشی تحصیل نمایند مدارک آنها بی اعتبار خواهد بود و دانشجو از نظر ادامه تحصیل و استخدام متضرر خواهد شد.همچنین استعلام مدارک فارغ التحصیلان از گذشته وجود داشته و برای تمامی زیرنظام های آموزشی استفاده میگردد. و تمامی دستگاه های دولتی موظف هستند مدارک افرادی که قصد فعالیت در آن نهاد را دارند استعلام نمایند.

شریعتی نیاسر با تاکید بیان کرد: استعلام مدارک یک امر طبیعی است و این روند برای فارغ التحصیلان زیر نظام های آموزشی وزارت علوم که در واحدهای کمتر شناخته شده و کم اعتبار تحصیل کرده اند از سوی دستگاه ها و نهادهای دولتی انجام می گردد.

 

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>