خانه / اخبار / برای رفع مشکلات تولید علم دانشجویان دانشگاه آزاد برنامه ریزی می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
برنامه ریزی دانشگاه آزاد برای تولید علم

برای رفع مشکلات تولید علم دانشجویان دانشگاه آزاد برنامه ریزی می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
برای رفع مشکلات تولید علم دانشجویان دانشگاه آزاد برنامه ریزی می شودReviewed by زهرا on Feb 29Rating: 5.0

برنامه دانشگاه آزاد برای تولید علم

به گفته معاون آموزشی دانشگاه آزاد : اضافه شدن واحدهای درسی اجباری روش تحقیق و زبان انگلیسی پیشرفته در دوره دکتری این دانشگاه، برای رفع مشکلات تولید علم دانشجویان صورت گرفته است.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir فرهاد حسین زاده لطفی گفت: طبق تغییرات ایجاد شده در آیین نامه دوره دکتری تعداد واحدهای درسی این دوره از ۴۴ واحد به ۳۶ واحد کاهش یافته و سقف واحدهای نظری این دوره نیز به ۱۸ واحد درسی رسید.

برای رفع مشکلات تولید علم دانشجویان دانشگاه آزاد برنامه ریزی می شود

وی با بیان اینکه اکثر دانشجویان همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد با مشکل تولید و چاپ مقاله مواجه هستند،گفت : طبق آیین نامه جدید دوره دکتری این دانشگاه دانشجویان باید دو درس زبان انگلیسی پیشرفته و روش تحقیق و مقاله نویسی را بگذرانند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد افزود: در بیشتر موارد مقالات دانشجویان به دلیل ضعف در مشکلات زبان انگلیسی و روش تحقیق از سوی ناشران بین المللی پذیرش نمیگردد که دانشگاه آزاد برای رفع این مشکلات اقدام به ارائه دو درس روش تحقیق و زبان انگلیسی پیشرفته برای دانشجویان دوره دکتری خود نموده است.

حسین زاده لطفی بیان کرد: با توجه به اینکه حداقل نمره قبولی در آزمون دکتری برای دانشجویان این دانشگاه تعیین نشده است بنابراین طبق آیین نامه جدید این دانشگاه دانشجویانی که نمرات دروس آزمون آنها کمتر از ۳۳.۳۳ باشد باید با نظر گروه آموزشی تا سقف ۶ واحد دروس جبرانی را گذرانده باشند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اظهار داشت:تصمیمات گرفته شده در آیین نامه جدید دوره دکتری این دانشگاه تنها برای افزایش سطح کیفی فارغ التحصیلان دوره های دکتری دانشگاه بوده است همچنین وی با تاکید به این نکته که دروس جبرانی ارائه شده در دوره دکتری این دانشگاه با هزینه واحدهای دوره کارشناسی ارشد ارائه می گردد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>