خانه / اخبار / بررسی مسمویت غذایی ۳۰ دانشجو در دانشکده فنی اصفهان
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
مسمومیت دانشجویان اصفهان

بررسی مسمویت غذایی ۳۰ دانشجو در دانشکده فنی اصفهان

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
بررسی مسمویت غذایی ۳۰ دانشجو در دانشکده فنی اصفهانReviewed by زهرا on Nov 19Rating: 5.0

مسمومیت در دانشگاه اصفهان

تعدادی از دانشجویان که در خوابگاه دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان بودند دو روز پیش در اثر مسمومیت غذایی به بیمارستان انتقال یافتند. پزشک مسمومیت آنها را ناشی از مسمومیت غذایی اعلام کرد که این امر خود اعتراضات و نگرانی دانشجویان این دانشکده را در پی داشته است.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir در گفتگو با ایسنا حمیدرضا عالمی گفت: تیم پزشکی در حال بررسی حادثه مسمومیت غذایی است و هنوز هم خبر قطعی در این مورد اعلام نشده است.

بررسی مسمویت غذایی ۳۰ دانشجو در دانشکده فنی اصفهان

مدیر روابط عمومی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان با اظهار اینکه تعداد دانشجویان مسموم غذایی در حدود ۳۰ الی ۳۵ نفر بوده، عده ای از دانشجویان ادعا می کنند این حادثه مربوط به چلو گوشت دو شب قبل می شود،در حالی که همان شب ۲۰۰۰ نفر از این غذا خوردند و اگه قرار بود اتفاقی بیفتد شامل همه دانشجویان می شد.

وی همچنین بیان کرد: با توجه به تحقیقات و بررسی های به عمل آمده دانشجویان بعد از غذا شیرکاکائو خوردند اما علت این اتفاق توسط تیم پزشکی بیرون از دانشگاه در حال بررسی است.

وی در ادامه گفت: پزشک بیمارستان شریعتی عامل این اتفاق را مسمومیت غذایی اعلام کرده است، اما در اینجا این سوال مطرح است که چرا بقیه ۲۰۰۰ نفر از دانشجویانی که از این غذا خوردند دچار این مسمومیت نشده اند؟

عالمی اضافه کرد: دانشکده شهید مهاجر اعلام کرده است که عامل مسمومیت ویروسی بوده که در شیرکاکائو وجود داشته است، اما تا زمان اعلام نتیجه آزمایش نمی توان نظر قطعی را اعلام کرد.و در مورد وضع حال دانشجویان اعلام کرد حال همه خوب است و همان شب از بیمارستان مرخص شده اند.

مدیر روابط عمومی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان در مورد اعتراض دانشجویان به این اتفاق بیان کرد: ریاست دانشگاه برای دانشجویان توضیحات لازم را داد و همه دانشجویان نیز توجیه شدند و جواب آزمایش ها و دلیل مسمومیت ها نیز به زودی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

 

منبع: های دانش

تمام شد.

 

 

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>