خانه / اخبار / برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در دانشگاه پیام نور کرج
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
مراسم بزرگداشت فردوسی در پیام نور

برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در دانشگاه پیام نور کرج

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در دانشگاه پیام نور کرجReviewed by زهرا on May 16Rating: 5.0

مراسم بزرگداشت فردوسی در پیام نور کرج

با توجه به گزارش دانشگاه پیام نور کرج، و به همت انجمن گردشگری این دانشگاه مراسم بزرگداشت فردوسی در این دانشگاه برگزارگردید.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، شاعر بلندآوازه ایرانیبوده و او که با اثر شکوهمند خود، نقش جوان‏مردی، اخلاق و ایمان را در بلندای زمان بر تاریخ نشاند و با حکمت و بینش گسترده، فرهنگ غنی ایران را تا فراسوی مرزهای خاکی به دل عاشقان فرهنگ و هنر نمایان کرد.

 برگزاری مراسم بزرگداشت فردوسی در دانشگاه پیام نور کرج

فردوسی از جمله معماران فرهنگ و ادب، بخش بزرگی از جهان امروزبوده که با هموار نمودن رنجی سی‏ ساله بر خود، توانست اندیشه پویا و تصویری زیبا را در همگونی دین و فرهنگ ملی در قالب یادگاری هزار ساله، ولی همواره تازه و سودمند باقی گذاشته است.

به همت انجمن گردشگری دانشگاه پیام نور کرج بزرگداشت روز فردوسی روز گذشته در این دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم که با حضور دانشجویان برگزار شد نمایش های نقالی و شاهنمامه خوانی به اجرا گذاشته شد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>