خانه / اخبار / بزودی در منطقه آزاد اروند دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
سازمان منطقه آزاذ اروند

بزودی در منطقه آزاد اروند دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
بزودی در منطقه آزاد اروند دانشگاه پیام نور راه اندازی می شودReviewed by زهرا on Feb 1Rating: 5.0

راه اندازی دانشگاه پیام نور در منطقه آزاد اروند

بنا به اعلام رئیس دانشگاه پیام نوربزودی در مناطق آزاد اروند، راه اندازی واحدها و مراکز دانشگاه پیام نور به دلیل همجواری با کشورهای عراق و حاشیه خلیج فارس در اولویت کاری دانشگاه قرار گرفته و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir علی اصغر رستمی ابوسعیدی گفت: به دلیل همجواری با کشورهای عراق و حاشیه خلیج فارس و با عنوان اینکه احداث و راه اندازی واحدها و مراکز دانشگاه پیام نور در مناطق آزاد اروند در اولویت کاری دانشگاه است، و همچنین دانشگاه پیام نور با توجه به اصل دیپلماسی علمی می تواند همسایگی و همکاری نزدیکی با منطقه اروند و کشورهای داشته باشد.

 بزودی در منطقه آزاد اروند دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

وی در جلسه مشترک با مدیرعامل منطقه آزاد اروند ضمن گرامیداشت دهه فجر گفت:  یکی از رسالت‌های دانشگاه پیام نور ارائه آموزش های مبتنی بر IT و فناوری اطلاعات بوده و این دانشگاه می تواند با استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد رشته های مورد نیاز منطقه را به شکل بین المللی و تا سطح کارشناسی ارشد در فاز اول راه اندازی نماید.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اشتراک فرهنگی کشورمان با کشورهای حاشیه خلیج فارس اضافه کرد: این دانشگاه همچنین می تواند در گسترش ارزش های فرهنگی انقلاب نقش موثری ایفا نموده و ایجاد کند.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>