خانه / اخبار / به دانشجویان مخترع دانشگاه پیام نور جایزه ۳میلیون تومانی تعلق می گیرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
جایزه به دانشجویان مخترع پیام نور

به دانشجویان مخترع دانشگاه پیام نور جایزه ۳میلیون تومانی تعلق می گیرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
به دانشجویان مخترع دانشگاه پیام نور جایزه 3میلیون تومانی تعلق می گیردReviewed by زهرا on Jan 5Rating: 5.0

اعطای جایزه به دانشجویان مخترع  پیام نور

بنا به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور آیین نامه تشویق دانشجویان مخترع دانشجویان دانشگاه پیام نور ابلاغ و رسمی می شود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir کریم نجفی که صبح امروز در نشست خبری در ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر انحلال ۵۰ درصد از واحدهای این دانشگاه تا سال دوم برنامه ششم توسعه بیان کرد: بحث انحلال مطرح نشده است.

به دانشجویان مخترع دانشگاه پیام نور جایزه ۳میلیون تومانی تعلق می گیرد

تفاهم نامه با وزارت کشور در رابطه با پیشگیری ازاعتیاد

نجفی گفت: تفاهم‌نامه‌ای با وزارت کشور برای مبارزه با موادمخدر و اعتیاد منعقد شده است.

اجرای اقتصاد مقاوم سازی در دانشگاه پیام نور

وی بیان کرد: با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شده، از آنجایی که برخی مراکز دانشگاه پیام نور در استان‌ها با فاصله کمی از یکدیگر قرار دارند قرار است این مراکز برای صرفه‌جویی در حوزه‌های مختلف با یکدیگر گرد هم آیند و دانشگاه باید در زمینه اقتصاد مقاومتی فعالیت نماید.

فعالیت انتخاباتی دانشجویان در چهارچوب قانون

وی در پاسخ به سئوال دیگر  این گزارش، با توجه به نزدیک شدن انتخابات مبنی بر فعالیت تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه اظهار داشت: چنانچه تشکل‌ها تقاضای خود را در این راستا اعلام کنند می‌توانند طبق قوانین این جلسات را برگزار نمایند.

تشکیل کمیته نظارت بر تشکل‌های دانشجویی دانشگاه پیام نور

وی گفت: کمیته نظارت بر تشکل‌های دانشجویی دانشگاه پیام نور نیز به تازگی تشکیل شده و نماینده وزیر علوم، رییس دانشگاه، معاون فرهنگی و نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه از اعضای این کمیته محسوب می شوند.

راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان پیام نور

نجفی درادامه از راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان این دانشگاه خبر داد و گفت: در این راستا آیین‌نامه این کانون در دانشگاه تصویب شده و به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

زمینه ایجاد تشکل های دانشجویی پیام نور فراهم می شود

وی ادامه داد: برخی از واحدهای دانشگاه دارای تشکل دانشجویی بوده و درخواست‌هایی نیز برای دریافت مجوز راه اندازی تشکل های جدید دانشجویی ارایه شده است. و زمینه برای تشکیل تشکل‌های دانشجویی فراهم است.

برگزاری ۲۹۴ کرسی آزاداندیشی امسال و ابلاغ آیین‌نامه‌ تشویق دانشجویان مخترع

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه در سال جاری نیز ۲۹۴ کرسی آزاداندیشی در این دانشگاه برگزار شده است، بیان کرد: بیشتر کرسی‌ها در سطح دانشجویان بوده است اما اساتید هم در رشته‌های مختلف به دانشجویان برای برگزاری هر چه بهتر این کرسی‌ها کمک کردندنجفی در ادامه به ابلاغ آیین‌نامه‌ای برای تشویق دانشجویان مخترع گفت: آیین‌نامه‌ای در دانشگاه پیام نور برای تشویق دانشجویان مخترع و مبتکر از سال گذشته اجرا شده که طبق آن حداقل سه میلیون تومان جایزه به دانشجویان مخترع برای اجرای اختراع آنها اعطا می‌شود.

برگزاری ۳۸۳ کرسی آزاداندیشی در سال گذشته

وی از دیگر برنامه های معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور به برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی اشاره کرد و گفت: درسال گذشته ۳۸۳ کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام نور برگزار و همچنین سامانه کرسی‌های آزاداندیشی راه‌اندازی شده است  تا بتواند پاسخگوی ۸۵۰ هزار دانشجو و ۴۰۰۰ عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور باشد.

راه‌اندازی کانون‌های مشاوره در واحدهای استانی دانشگاه پیام نور

وی بابیان اینکه دانشگاه دارای هزار و ۶۰۵ کانون فرهنگی و ۲ هزار و ۴۰۰ کانون فرهنگی در سراسر کشور است افزود: کانون‌های مشاوره در واحدهای استانی دانشگاه پیام نور راه اندازی شده است. همچنین آیین‌نامه راه‌اندازی کانون‌های مشاوره در واحدهای استانی دانشگاه تصویب و ابلاغ شده و در حال حاضر بیش از ۱۹ کانون مشاوره در واحدهای دانشگاه پیام نور راه‌اندازی شده است.

حمایت از طرح های برتر کانون های دانشجویی

نجفی همچنین در ادامه به طرح های برتر کانون های دانشجویی اشاره کرد و بیان کرد: از تمام طرح های برتر این کانون ها حمایت مادی و معنوی صورت خواهد گرفت.

راه اندازی دبیرخانه تقریب مذاهب

وی در ادامه به حضور ۵۰ هزار دانشجو و بیش از هزار و ۳۳ استاد اهل سنت در دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: دبیرخانه تقریب مذاهب در واحد گلستان دانشگاه پیام نور راه‌اندازی شده است.

ساماندهی، برنامه دولت و آموزش عالی کشور

وی گفت: دولت طرح های خوبی را در راستای پیشرفت کشور مطرح کرده و آنچه که مطرح شده است ، ساماندهی، برنامه دولت و آموزش عالی کشور است که بتوان به وسیله آن از ظرفیت های استان های مختلف به صورت بهینه استفاده نمود.

توسعه فعالیت های بین‌المللی دانشگاه پیام نور

 این دانشگاه دارای ۱۶ نمایندگی در خارج از کشور است همچنین معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور به فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه پیام نور، اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور در حال حاضر دارای سه شعبه بین‌الملل در قشم، کیش و عسلویه است و قصد دارد این شعبات خود را در جلفا و اروند ایجاد نماید.

ارایه سبد کالا به دانشجویان متاهل

نجفی از ارایه سبد کالا به دانشجویان متاهل دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: در راستای کمک به دانشجویان به دانشجویانی که متقاضی ازدواج هستند سبد کالایی نیز به این دانشجویان ارایه خواهد شد.

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>