خانه / اخبار / به همه دانشجویان متقاضی دانشگاه شهید چمران وام اعطا می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اعطای وام به دانشجویان شهید چمران

به همه دانشجویان متقاضی دانشگاه شهید چمران وام اعطا می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
به همه دانشجویان متقاضی دانشگاه شهید چمران وام اعطا می شودReviewed by زهرا on Jul 4Rating: 5.0

اعطای وام به دانشجویان شهید چمران

بنا به اعلام معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنین با اشاره به مهلت ثبت‌نام وام‌های دانشجویی تا پایان تیرماه سال جاری ۹۵،بیان کرد: ترم گذشته به همه دانشجویان متقاضی وام پرداخت شده است و اکنون اعتبار تخصیص‌یافته به دانشگاه برای اعطای وام نیز نسبت به سال‌های گذشته در حد مناسبی می باشد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسریhidanesh.ir دکتر محمدرضا علم در گفت‌وگوی خود با بیان این مطلب تاکید کرد: ثبت‌نام وام‌های دانشجویی نیم‌سال اول ۹۶ – ۹۵ تا پایان تیرماه سال جاری۹۵ ادامه خواهد داشت.

به همه دانشجویان متقاضی دانشگاه شهید چمران وام اعطا می شود 

وی گفت: متقاضیان وام‌های دانشجویی صندوق رفاه باید به‌منظور ثبت‌ درخواست خود از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir اقدام نمایند.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‌که صندوق رفاه با توجه به شرایط دانشجویان از ابتدای مهرماه اقدام به پرداخت وام‌هاانجام خواهد گرفت، گفت: سقف انواع وام‌های دانشجویی هنوز مشخص نشده است اما بدیهی است که بسته به نوع وام، مقطع تحصیلی دانشجو و … متفاوت خواهد بود. همچنین در دانشگاه شهید چمران ترم گذشته به هر دانشجویی که به‌طور کتبی درخواست وام خود را ارائه نموده بود، وام تعلق گرفته و سهمیه صندوق رفاه برای تمام دانشجویان متقاضی کافی بوده است.

وی در خصوص نحوه‌ بازپرداخت این وام‌هاافزود: با توجه به این‌که بهره‌ای به وام‌های دانشجویی تعلق نمی‌گیرد، بسته به سیاست‌های صندوق رفاه، نوع و میزان وام‌های دریافتی دفترچه اقساط پس از فراغت از تحصیل برای دانشجو صادر و مهلت بازپرداخت مشخص خواهد گردید.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‌که اعتبار وام دانشجویی در قالب درصدی از بودجه صندوق رفاه در تعامل با دانشگاه تامین می‌ گردد، بیان کرد: با توجه به مقدار پولی که اکنون بابت شهریه خوابگاه‌ها به صندوق رفاه فرستاده شده و بازگشت بخشی از آن به‌عنوان وام، سهمیه دانشگاه برای اعطای وام‌های دانشجویی در مقایسه با سال‌های گذشته اکنون در حد مناسبی است به‌طوری‌که ترم گذشته به تمام دانشجویان متقاضی وام تعلق گرفته بود.

 

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>