خانه / اخبار / به گفته مدیر بازداشتگاه اوین ۵۰۰ زندانی دردانشگاه مشغول تحصیل هستند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
500 زندانی اوینی در دانشگاهند

به گفته مدیر بازداشتگاه اوین ۵۰۰ زندانی دردانشگاه مشغول تحصیل هستند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
به گفته مدیر بازداشتگاه اوین 500 زندانی دردانشگاه مشغول تحصیل هستندReviewed by زهرا on Jan 2Rating: 5.0

 زندانیان اوین به دانشگاه می روند

به گفته مدیر بازداشتگاه زندان اوین ۵۰۰ زندانی این زندان در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

به گزلرش اخبار پیام نور hidanesh.ir مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور، امتحانات مرکز علمی کاربردی بعثت۱ با فرا رسیدن فصل امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ بازداشتگاه اوین در ۳ رشته تحصیلی، مترجمی زبان انگلیسی ، مدیریت کسب و کار و تربیت مربی قرآن کریم با حضور بیش از ۱۰۰ دانشجو آغازگردید.

به گفته مدیر بازداشتگاه اوین ۵۰۰ زندانی دردانشگاه مشغول تحصیل هستند

یوسفی مدیر بازداشتگاه اویناظهار داشت: با عقد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه های پیام نور و جامع علمی و کاربردی مددجویان علاقمند به تحصیل می توانند در دوران محکومیت از امکان ادامه تحصیل و ورود به دانشگاه بهره مند شوند و هم اکنون بیش از ۵۰۰ نفر از مددجویان بازداشتگاه اوین در مقاطع تحصیلی دبیرستان، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند و همزمان درحال طی دوران محکومیت خود بسر می برند.

وی گفت: رشد علمی و فرهنگی در جامعه از میزان جرایم هر جامعه می کاهد و هرچه باسواد در یک جامعه بیشتر باشد سطح آگاهی و شعور و فرهنگ اجتماعی بالاتر است و به هر میزان اطلاعات و دانش مددجویان و افراد ارتقاء یابد سطح یادگیری و کسب مهارتهای اجرایی در زندان جهت اصلاح و تربیت مجدد نیز افزون خواهد شد. و هیچ گونه محدودیتی برای ادامه تحصیل حین گذراندن دوران محکومیت برای مددجویان وجود ندارد همچنین در حال حاضر تحصیل و علم آموزی برای کلیه مددجویان از سطوح مقدماتی تا تحصیلات عالی دانشگاهی در این مرکز امکان پذیر است.

 

منبع: های دانش

تمام شد

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>