خانه / اخبار / به گفته معاون فرهنگی دانشگاه تهران دانشجویان این دانشگاه خبرنگار می شوند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشجویان تهرانی خبرنگا می شوند

به گفته معاون فرهنگی دانشگاه تهران دانشجویان این دانشگاه خبرنگار می شوند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
به گفته معاون فرهنگی دانشگاه تهران دانشجویان این دانشگاه خبرنگار می شوندReviewed by زهرا on Jan 4Rating: 5.0

خبر نگار شدن دانشجویان دانشگاه تهران

به گفته معاون فرهنگی دانشگاه تهران طرح دانشجوی خبرنگار در این دانشگاه اجرایی می شود و این طرح با هدف فعالیت دانشجویان در خبرگزاری دانشگاه تهران انجام خواهد شد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir مجید سرسنگی اظهار داشت: دانشگاه تهران درحال راه اندازی خبرگزاری با هدف اطلاع رسانی از فعالیت ها و برنامه های این دانشگاه در حوزه های مختلف بوده است که از دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی برای تحقق این برنامه کمک گرفته خواهد شد.

 به گفته معاون فرهنگی دانشگاه تهران دانشجویان این دانشگاه خبرنگار می شوند

سرسنگی بیان داشت: تاکنون ۸۰ درصد مراحل اجرایی سازی پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران محقق شده است و به زودی این پایگاه راه اندازی خواهد شد. همچنین قرار است با کمک روابط عمومی خبرگزاری دانشگاه راه اندازی شود بنابراین از سوی روابط عمومی دانشگاه فراخوان فعالیت دانشجویان به عنوان خبرنگار اعلام شده است.

وی تاکید کرد: به صورت روزانه برنامه ها و همایش های مختلفی در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در دانشگاه تهران در حال برگزاری است که درحال حاضر به دلیل مشکلات حوزه اطلاع رسانی این برنامه ها بازخورد بیرونی ندارد که با راه اندازی خبرگزاری دانشگاه و پایگاه اطلاع رسانی معاونت پژوهشی این مشکل برطرف خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: همچنین برنامه داریم پایگاه اطلاع رسانی این معاونت را نیز به زودی بررسی و راه اندازی کنیم.

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>