خانه / اخبار / به گفته وزارت علوم برای استخدام اعضای هیأت علمی شرط سنی لازم است
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
شرط سنی برای هیات علمی

به گفته وزارت علوم برای استخدام اعضای هیأت علمی شرط سنی لازم است

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.

استخدام هیات علمی با شرط سنی

بنا به اعلام رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرایط سنی متقاضیان اعضای هیات علمی با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری بیان کرد: با پایین آمدن شرط سنی برای جذب موافقت نشده است.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir حجت الاسلام محمدرضا رضوان طلب درباره شرایط سنی داوطلبان هیات علمی دانشگاه‌ ها بیان کرد: شرط سنی متقاضیان عضویت هیات علمی در صورتی که دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند، حداکثر ۳۵ سال و در صورتی که دارای مدرک دکتری باشند، ۴۵ سال تمام گزارش شده است.

 به گفته وزارت علوم برای استخدام اعضای هیأت علمی شرط سنی لازم است

وی در ادامه گفت: اگر تغییرات اعلام شده در شرایط سنی متقاضیان هیات علمی به وجود آمده، این تغییرات در حد پیش نویس غیر قابل استناد بوده که به تصویب نرسیده است.

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم اظهار داشت: در این پیش نویس خواسته شده بود که سن اعضای هیات علمی پایین تر محاسبه شود که چنین اتفاقی رخ نداد و مانند قبل حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک کارشناسی ارشد ۳۵ سال و برای دکتری ۴۵ سال است.

در فراخوان بهمن ماه سال جاری ۹۴ برای دانشگاه‌های دولتی سهمیه بسیار محدودی (حداکثر یک ششم سهمیه شهریورماه) در نظر گرفته شده‌ است.

چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۴ از ۲۲ دی ماه سال جاری ۹۴ آغازگشته است.

۳ تا ۱۶ اسفند ماه سال جاری ۹۴ پالایش اولیه صورت می گیرد و از ۱۷ اسفند ماه ۹۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۵ به مدت دو ماه نیم فرایند جذب در دانشگاه ها شروع می گردد.

متقاضیان می توانند در روزهای ۱۷ تا ۲۶ بهمن ماه سال جاری ۹۴ به سایت مرکز مراجعه نموده و با توجه به نیازهای اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>