جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

بودجه عمرانی دانشگاه پیام نور ۱۷۰ به ۴۰ میلیارد کاهش پیدا کرد

بودجه عمرانی دانشگاه پیام نور 170 به 40 میلیارد کاهش پیدا کردReviewed by سعید حبیبی on Jul 12Rating: 4.5

بودجه عمرانی دانشگاه پیام نور

با توجه به گزارش خبر گزاری ها در  رابطه با بوجه عمرانی دانشگاه پیام نور معاون اداری و همچنین مالی و عمرانی این نهاد از کاهش ۱۳۰ میلیارد تومانی بوجه در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanersh.ir  آقای حسینی افزود دانشگاه پیام نور در سال جاری ۹۴ از ۴۰ میلیار تومان بودجه بر خوردار است که در مقایسه با سال های قبل این بودجه بالغ بر ۱۷۰ میلیار تومان بود که الان با کاهش ۱۳۰ میلیارد تومان رو به رو هستیم.

آقای حسینی در ادامه گفت: این ۴۰ میلیاد که امسال به دانشگاه پیام نور اختصاص یافته صرفا جهت نگهداری ساختمان ها کفایت خواهد کرد تا برسیم به توسعه ساختمان و عمرانی دانشگاه.

بودجه عمرانی دانشگاه پیام نور ۱۷۰ به ۴۰ میلیارد کاهش پیدا کرد

وی خاطر نشان کرد: در کاردانشگاه موانعی ایجاد شده که در پی کاهش بود جه ی عمرانی هم می باشد البته این موانع در دیگر کشور ها هم وجود دارد که سک مسئله مهم در پیشرفت طرح های عمرانی دانشگاه ها می باشد.

معاون اداری و مالی در همین رابطه افزود: با کاهش این بودجه عمرانی امسال تدابیر و پروژه های عمرانی در دستور کار دانشگاه پیاکم نور نخواهد بود و نیست.

 

 حسینی افزود در حال حاظر هشتاد پروژه در دست احداث است که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند امید واریم تا پایام امسال با این کاهش بودجه بتوانیم به بهره برداری این پروژه ها برسیم.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , ,