جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تاریخ مصاحبه ۷۲ رشته دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد مشخص شد

تاریخ مصاحبه ۷۲ رشته دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد مشخص شدReviewed by زهرا on Jun 29Rating: 5.0

تاریخ مصاحبه دوره بدن آزمون دانشگاه آزاد

بنا به اعلام رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، تاریخ ، زمان و محل مصاحبه ۷۲ رشته دوره بدون آزمون و ۶۳ رشته دیگر دوره پژوهش محور دکتری تخصصی ۱۳۹۵ این دانشگاه اعلام و مشخص شد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزادhidanesh.ir بهروز دانشیان گفت: دعوت به مصاحبه شدگان می بایست با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net  از تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اطلاع حاصل نمایند.

 تاریخ مصاحبه ۷۲ رشته دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد مشخص شد

وی گفت: واجدین شرایط دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون الزامیاست هر گونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف که در زمینه های مربوط به رشته تخصصی خود را دارا می باشند، به انضمام ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را همراه داشته باشند و رأس زمان و در تاریخ اعلام شده در محل مصاحبه حاضر گردند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، در خصوص مصاحبه دوره دکتری پژوهش محور بیان کرد: حضور استاد راهنمای طرح به همراه داوطلب در جلسه مصاحبه الزامی می باشد و داوطلبان این دوره می بایست علاوه بر مدارک فوق فرم طرح تحقیقاتی که در زمان ثبت نام ارسال نموده اند را به همراه داشته باشند همچنین به گفتهرئیس مرکز سنجش و پذیرش، عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش می باشد.

وی متذکر شد: اطلاعات لازم در خصوص تاریخ، زمان و محل مصاحبه سایر رشته های دوره های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی متعاقباً از طریق سامانه مذکور اعلام خواهدگردید.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , ,