جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تا پایان سال ۱۰ نمایندگی دانشگاه پیام نور در خارج کشورایجاد می شود

تا پایان سال ۱۰ نمایندگی دانشگاه پیام نور در خارج کشورایجاد می شودReviewed by زهرا on Dec 20Rating: 5.0

ایجاد نمایندگی دانشگاه پیام نور در خارج کشور

به  گفته رئیس دانشگاه پیام نور تا پایان سال ۹۵ ده نمایندگی جدیدو تازه تاسیس دانشگاه پیام نور در کشورهای خارجی تشکیل می شود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir شامگاه سه شنبه علی اصغر رستمی ابوسعیدی در سومین جشنواره هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه پیام نور بیان کرد: تا پایان سال آینده به ۲۵ نمایندگی افزایش می یابد و این در حالی است که ر حال حاضر ۱۵ نمایندگی پیام نور در خارج کشور فعالیت می کنند.

تا پایان سال ۱۰ نمایندگی دانشگاه پیام نور در خارج کشورایجاد می شود

رستمی در میان دانشگاه های کشور کسب رتبه اول کیفیت خدمات آموزشی براساس رتبه بندی پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC ) و براساس اعلام وزارت علوم،  قرار گرفتن در جمع ۱۰ دانشگاه برتر ایران را نشانگر سطح بالای کیفیت آموزش در دانشگاه پیام نور دانست.

وی در بنگلادش طی سفر اخیرش به این کشور، از رایزنی برای ایجاد شعبه پیام نور خبر داد و گفت:برای استفاده از آموزش های الکترونیکی ما مسئولان آموزش عالی بنگلادش استقبال خوجزئیات ربی نشان دادند.
وی به اختصاص ۱۵ درصد اعتبارات پیام نور به بخش پژوهش اشاره کرد و گفت: درصدد هستیم این میزان را به ۲۰ درصد برسانیم که با توجه به سیاستهای اعلامی وزارت علوم، رقم خوبی برای یک دانشگاه به شمار می آید.
سومین جشنواره هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه پیام نور با حضور معاون توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از محققان و دانشگاهیان، کار و رفاه اجتماعی، معدن و تجارت، وزیر تعاون،   معاون وزیر صنعت برگزارخواهد شد.

رییس دانشگاه پیام نور در ادامه تصریح کرد: در هیات امنای دانشگاه برنامه راهبردی پیام نور به تصویب رسیده و منتظر هستیم سند آمایش آموزش عالی در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح و نهایی شود تا ما نیز براساس این سند، برنامه عملیاتی خود را اجرایی کنیم.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , , , ,