خانه / اخبار / تا ۵ سال آینده واحدهای دانشگاه آزاد برتحصیلات تکمیلی تمرکز می کنند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
tamarkoz-be-vahehaye-daneshgah-azad-94

تا ۵ سال آینده واحدهای دانشگاه آزاد برتحصیلات تکمیلی تمرکز می کنند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
تا ۵ سال آینده واحدهای دانشگاه آزاد برتحصیلات تکمیلی تمرکز می کنندReviewed by زهرا on Jan 7Rating: 5.0

تمرکز بر واحدهای دانشگاه آزاد تا ۵ سال آینده

بنا به گفته رئیس دانشگاه آزاد باید تا ۵ سال آینده واحدهای مختلف این دانشگاه در سراسر کشور بر توسعه تحصیلات تکمیلی تمرکز نمایند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir حمید میرزاده در استان ایلام که در نهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه راه توسعه پژوهش در دانشگاه، توسعه تحصیلات تکمیلی است، بیان کرد: همچنان توسعه تحصیلات تکمیلی جزو سیاست های اصلی این دانشگاه بوده است و خواهد بود.

  تا ۵ سال آینده واحدهای دانشگاه آزاد بر تحصیلات تکمیلی تمرکز می کنند

میرزاده با اشاره به تراز مالی مثبت دانشگاه آزاد در سال گذشته بیان کرد: این دانشگاه با اعمال مدیریت هزینه و بهره گیری از ظرفیت های دانشگاهی تراز مثبت در سال ۹۳ با  ۵ هزار و ۵۷۴ میلیارد ریالی به عنوان اندوخته به دست آورده است.همچنان که این تراز مثبت صرف امور عمرانی می شد که این امر خود موجب اضافه شدن ۱.۵ میلیون متر مربع فضای آموزشی به این دانشگاه شده است.

وی بیان کرد: راه اندازی کامل طرح ساها، اجرای طرح های فرهنگی ماندگار، اتمام طرح های عمرانی نیمه تمام وافزایش درآمدهای غیرشهریه ای دانشگاه از دیگر سیاست های این دانشگاه خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد گفت: دو طرح شیماد (شبکه یکپارچه مالی اداری دانشگاه) و سیکاپ (سامانه یکپارچه کتابخانه ها و پایان نامه ها) نیز در این دانشگاه در حال راه اندازی است که امیدواریم تا سال آینده به بهره برداری برسد.

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>