خانه / اخبار / تجمع ۷ دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشکده پزشکی شهید بهشتی

تجمع ۷ دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
تجمع 7 دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتیReviewed by زهرا on Nov 17Rating: 5.0

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،از تجمع ۷ دانشکده این دانشگاه خبر داد و اعلام کرد: برنامه تجمع این دانشگاهها که در سطح استان تهران هم پراکنده شدند.را به اجرا خواهیم رساند.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir در گفتگو با خبرنگار مهر، علی اصغر پیوندی خاطرنشان کرد: در سال جاری ۹۴  یکی از برنامه هایی که قصد داریم به انجام برسانیم اینکه بتوانیم ۷ دانشکده این دانشگاه را که در سطح استان تهران پراکنده شده اند را در یک جا گرد آوریم.

تجمع ۷ دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

ایشان همچنین گفتند: باید به دنبال راه حلی باشیم تا بتوانیم این ۷ دانشکده را که در هر کدام از مناطق غرب و شرق و شمال و جنوب تهران پراکنده شده اند را  جمع آوری کرده و در جایی در کنار سازمان مرکزی دانشگاه جمع آوری کنیم.

همچنین به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تهران، با این تجمع از گلایه اساتید و دانشجویان و هزینه‌ها کاسته خواهد شد. با این امید که این طرح را تا اخر سال تا اآخر امسال عملی کنیم و آغاز آن را به دانشجویان و مردم اطلاع رسانی کنیم.

در این رابطه بخوانید:

عدم امکان انتقال دانشجویان علوم پزشکی به دانشگاه های غیر تایید

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>