جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تخفیف شهریه برای دانشجویان پژوهشگر دانشگاه پیام نور

تخفیف شهریه برای دانشجویان پژوهشگر دانشگاه پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jul 26Rating: 5.0

تخفیف شهریه

معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور در رابطه با تخفیف دانشجویان پژوهشگر گفت:آندسته از دانشجویان مخترع و پژوهشگر از مواردی چون تخفیف و یا معاف از پرداخت شهریه برخوردا می شوند.این امر در پیشرفت اختراعات و دیگر پژوهشهای دانشجویی نقش به سزای دارد.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir آقای علیپور معاون پژوهشی دانشگاه افزود چنانچه دانشجویی بتواند کارهای پژوهشی و همچنین اختراعی داشته باشد در این راستا برای وی تخفیف در شهریه و معافیت های در نظر گرفته خواهد شد.

آقای احمد علیپور در ادامه در رابطه با حمایت مالی دانشجویان مخترع گفت: آنچه که در آیین نامه تنظیم شده توسط دانشگاه در زمینه ی حمایت مالی از دانشجویان مخترع و پژوهش گر آمده است باید کار را انجام دهیم و صورت خواهد گرفت.

تخفیف شهریه برای دانشجویان پژوهشگر

وی در ادامه افزود: اگر مشاهده شود که دانشجویی در طول تحصیل و ترم خود اقدامی در مسیر تدوین و چاپ مقالات isi کند و آن را به نام دانشگاه ثبت کند حمایت مالی به مبلغ دو تا سه میلیون تومان خواهند شد این مبلغ به منظور هزینه های مقاله مانند چاپ به دانشجو پرداخت خواهد شد.

در پایان آقای احمد علی پور معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد به زودی قصد داریم تا رویداد های استارت آپ ویکند برگزار کنیم تا از این راه ایده های دانشجویی به یک محصول در کشور تبدیل شود.

 

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , ,