جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تسهیلات ۱میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان به دانشجویان لرستان پرداخت شد

تسهیلات ۱میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان به دانشجویان لرستان پرداخت شدReviewed by زهرا on Dec 3Rating: 5.0

پرداخت تسهیلات به دانشجویان لرستان

به گفته کارشناس صندوق رفاه دانشگاه لرستان در نیمسال اول سالتحصیلی ۹۵-۹۴ تسهیلات  بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان به دانشجویان دانشگاه لرستان پرداخت شد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir در گفتگو با خبر گزاری دانشجو در خرم آباد، امیرپارسا بیان کرد: توسط صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه لرستان به دانشجویان این دانشگاه  در نیمسال اول سالتحصیلی ۹۵-۹۴ تسهیلاتی بالغ بر  یک میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان پرداخت شد.

 تسهیلات ۱میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان به دانشجویان  لرستان پرداخت شد

وی همچنین گفت:  به منظور پرداخت وام های تحصیلی به ۱۱۳۳ نفر از دانشجویان  تاکنون علاوه بر پرداخت ۴۳۶ میلیون تومان تسهیلات  درخواست اختصاص ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار برای بهره مندی تعداد بیشتری از دانشجویان از این تسهیلات به صندوق رفاه وزارت علوم ارائه شده است بیان کرد: امید است که اعتبار درخواستی با توجه به اعلام آمادگی صندوق رفاه برای تخصیص این اعتبار به این دانشگاه اختصاص پیدا کند.

کارشناس صندوق رفاه دانشگاه لرستان افزود: در قالب تسهیلات صندوق رفاه دانشگاه لرستان در این نیمسال تاکنون ۳۰۹ نفر از وام های ضروری، ۷۱ نفر از ودیعه مسکن، یک نفر از وام حج، ۴۲ نفر از وام ویژه دانشجویان دکترا ۵۸ نفر از وام شهریه، ۴۰۹ از وام مسکن، چهار نفر از وام ویژه قهرمانان ورزشی، ی نفر از وام ویژه دانشجویان مبتکر و نوآور، ۱۸ نفر از وام خرید متون تخصصی و بهره مند شده اند.

پارسا ادامه داد: در مرحله دوم پرداخت وام ویژه دکتری نیز ۶۹ میلیون تومان تسهیلات به ۴۸ نفر از دانشجویان این مقطع پرداخت می شود.

وی اظهار کرد: همچنین در این نیمسال قرارداد بیمه حوادث دانشجویی با شرکت بیمه ایران منعقد و ۹۴۴۵ نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان تحت پوشش خدمات این شرکت قرار گرفتند.

کارشناس صندوق رفاه دانشگاه لرستان گفت: بر اساس این قرارداد شرکت بیمه ایران تا سقف ۱۰ میلیون تومان در صورت نقص عضوو تا سقف ۲۰ میلیون تومان در صورت فوت، سه میلیون تومان در صورت بروز حوادث به دانشجویان پرداخت می شود.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,