خانه / اخبار / تصمیم وزات علوم برای عدم افزایش شهریه دانشگاههای دولتی
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
افزایش نیافتن شهریه داشگاه دولتی

تصمیم وزات علوم برای عدم افزایش شهریه دانشگاههای دولتی

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
تصمیم وزات علوم برای عدم افزایش شهریه دانشگاههای دولتیReviewed by زهرا on Jun 14Rating: 5.0

افزایش نیافتن شهریه دانشگاه دولتی

بنا به اعلام معاون آموزشی وزیر علوم و همچنین با تاکید بر اینکه وزارت علوم تصمیمی مبنی بر افزایش شهریه دانشگاه‌های دولتینداشته است، بیان کرد:با این وجود تصمیم نهایی درمورد شهریه دانشگاه ها توسط هیات امنای دانشگاه‌ها گرفته خواهد شد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسریhidanesh.ir دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفت و گوی خود،به این پرسش که آیا شهریه دانشگاه‌های دولتی در سال تحصیلی جدید افزایش می یابد یا نه در جواب گفت: وزارت علوم تصمیمی بر افزایش شهریه دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید نداشته است،اما به طور کلی درمورد شهریه دانشگاه‌ها،هیات امنای دانشگاه ها تصمیم گیری می نماید. سال گذشته نیز از طرف وزارت علوم به دانشگاه‌ها ابلاغ شده بود که شهریه باید توسط هیات امنای هر دانشگاه تعیین گردد.

تصمیم وزات علوم برای عدم افزایش شهریه دانشگاههای دولتی

اعلام نتایج سطح بندی دانشگاه‌های دولتی قبل از مهرماه

معاون آموزشی وزیر علوم در ادامه با اشاره به سطح بندی دانشگاه‌های دولتی بیان نمود: سطح بندی دانشگاه‌های دولتی به پایان رسیده است و بعد از تایید وزیر علوم  ابلاغ می گردد.نتایج قبل از مهرماه اعلام شده و جزییات آن بعد از انتشار نتایج،اعلام می گردد.رتبه بندی نهایی دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی نیز در حال جمع بندی است و فکر می کنم طی هفته های آینده اعلام گردیده و به اطلاع برسد.

شریعتی نیاسر درمورد حذف واژه غیرانتفاعی از نام این موسسات اظهار داشت:حذف واژه غیر انتفاعی نیز روی میز شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد و چندین مورد مکاتبه بین وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفته،شورای عالی انقلاب فرهنگی یک بار در این مورد ایرادی را مطرح نمود که قرار شد مورد بررسی و بازنگری قرار بگیرد، نتیجه بازنگری مجدد به شورای عالی منعکس شد و در انتظار هستیم که در دستور کار شورا قرار بگیرد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>