جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تغییر رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی تایید شد

تغییر رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی تایید شدReviewed by زهرا on Dec 23Rating: 5.0

رییس جدید دانشگاه پیام نور خراسان رضوی

انتصاب محمد علی داور یار به عنوان رئیس و سرپرست جدید دانشگاه پیام نور خراسان رضوی تایید و معرفی شد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir  علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور کشور محمدعلی داور یار را با صدور حکمی به سمت  رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی (مشهد مقدس) منصوب کرد.

تغییر رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی تایید شد

محمد علی داور یار استاد یار گروه حقوق و فقه دانشگاه پیام نور بوده و از سوابق شغلی ایشان می توان به رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مشهد، ۲۱ سال تدریس در دانشگاه پیام نور و سرپرست توسعه آموزش عالی منطقه آزاد قشم، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز قوچان، معاون دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی نام برد.
نجفی برزگر معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور که به نمایندگی از سازمان مرکزی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی در مشهد  حضور داشت ، گفت: با توجه به همدلی ، همزبانی و همبستگی که در مجموعه این استان مشاهده میگردد و واقعا” ثروت بسیار بالایی است، بنده  پیشنهاد می نمایم با ایجاد اطاق فکر از کلیه پتانسیل اعضای هیئت علمی و کارکنان بهره گیری شود.

دکتر نجفی در این مراسم نیز اشاره ای به تمدن کهن ایران و خراسان نموده و دسترسی این استان را به جاده ابریشم و امتداد این جاده تا کشورهای آسیا میانه  و چین را   منشا تحولات فرهنگی و   بین المللی دانست و افزود: یکی از ماموریت های دانشگاه بحث توسعه دانشگاه در فعالیت های   بین المللی است . ایشان همجواری استان خراسان را با کشورهای همجوار فرصت بسیار مغتنم دانست و بیان داشت با برنامه ریزی منسجم می توان  تولیدات دانشجویی را در بازارهای کشورهای همجوار عرضه کرد.

گفتنی است دکتر نجفی برزرگر به همراه دکتر محمد علی داور یار نیز دیداری با معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی داشتند که در این دیدار دکتر صادقی معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی، حضور دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی و دکتر اکبری و دکتر نجفی برزگر را در دانشگاه پیام نور ثروت ارزشمندی برای دانشگاه پیام نور دانست . در این دیدار موضوعاتی در خصوص تعامل بیشتر دانشگاه با استانداری، حضور فعال دانشگاه در کمیسیون های استانداری و تعامل بیشتر دانشگاه پیام نور با دانشگاه های دیگر صحبت شد.

در ادامه دکتر محمد علی داور یار نیز از دانشجویان به عنوان ولی نعمت نام برد و بیان کرد: افتخار ما این است که به دانشجویان خدمت کنیم. ایشان ضمن اشاره به صحبت های ریاست عالی دانشگاه در خصوص استفاده از پتانسیل بالای استان خراسان رضوی تصریح نمودند: با توجه به همکاران خوب هیئت علمی  سعی می کنیم که ایده های سازمان مرکزی را پیاده نموده و اولویت کار خودر را در جهت پیشرفت it ( فناوری اطلاعات) متمرکز خواهیم نمود و با سرعت در جهت پیشرفت علمی و پژوهشی کشور حرکت می کنیم.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , ,