جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تفاهمنامه همکاری بین بانک قرض الحسنه مهر و دانشگاه پیام نور امضا شد

تفاهمنامه همکاری بین بانک قرض الحسنه مهر و دانشگاه پیام نور امضا شدReviewed by زهرا on May 26Rating: 5.0

امضای همکاری قرض الحسنه مهر و پیام نور

بنا به اعلام بانک قرض الحسنه مهر، به منظور ارائه خدمات و تسهیلات بانکی وحمایت از جامعه دانشگاهی با دانشگاه پیام نور تفاهم نامه همکاری امضا نموده است.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir این تفاهم نامه با هدف توسعه همکاری و به منظور ارائه خدمات بانکی به دانشجویان و اساتید، در حضور سیامک دولتی مدیرعامل بانک امضاء و فی مابین کودزری مدیرشعب استان تهران و فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تبادل نظرگردیده است.

 تفاهمنامه همکاری بین بانک قرض الحسنه مهر و دانشگاه پیام نور امضا شد

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مراسم امضاء و تبادل این تفاهمنامه افزود: اهمیت علم و دانش و به تبع آن جایگاه دانشگاه ها در تحقق اقتصاد مقاومتی می بایست در پیشرفت کشور منشأ خیر و برکت باشد.

در چارچوب این تفاهمنامه سطح همکاری های متقابل و مراودات بانکی فی ما بین افزایش یافته و انواع خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک به دانشگاه ارائه خواهدگردید.

وی با اشاره به نقش دانش در توسعه خدمات نوین بانکی و افزایش رضایتمندی مشتریان گفت: فناوری اطلاعات و استفاده از خدمات نوین در حوزه بانکداری الکترونیکی یکی از عوامل موثر در افزایش رضایتمندی مشتریان بوده است که همواره مورد توجه مدیران بانک قرض الحسنه مهر خواهد بود.

دولتی با تاکید بر تقویت هم افزایی میان بانک ها و دانشگاه ها بیان کرد: با توجه به دگرگونی های حاصل شده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، رويكرد علمي حوزه فناوري بانك ها از ظرفيت علمي و پژوهشي دانشگاه‌ها و مراكز علمي كشور تاثیر می یابد.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

برچسب‌ها, , , ,